Яке місце вибрати для тату, щоб вона принесла Вам удачу

Яке місце вибрати для тату, щоб вона принесла Вам удачуНі для кого не секрет, що татуювання з кожним роком стають все більш популярними. З кожним роком популярність татуювань зростає все більше і більше. Тисячі салонів по всьому світу готові прикрасити Ваше тіло на будь-який смак. А побачити на вулиці людину з малюнком на тілі зовсім не дивно. Але, з енергетичної сторони, така мода не так безпечна. Можливо, милі малюнки квітів або метеликів не мають особливого містичного значення, але різні ієрогліфи, руни можуть не зовсім добре вплинути на життя людини.
Татуювання були відомі ще давним-давно. Вчені під час досліджень єгипетських пірамід розкопали мумії, шкіра яких була прикрашена різними малюнками, знаками і символами. Вік мумій більше 4000 років! У ті часи малюнки на тілі не просто прикрашали тіло людини, а й мали свій сенс і значення. З їх допомогою можна було відрізнити різні племена і народи, на тілах воїнів малювали знаки-нагадування про їх перемоги і битвах, набивалися всілякі магічні знаки. У кожного народу татуювання несли своє містичне значення — це оберіг для людини і його рідні від воєн і від хвороби.

Також вже в 18-19х століттях англійські моряки використовували натільні малюнки, щоб уберегти і захистити себе від нещасть і небезпек моря. Ще вони малювали розп’яття на спині, сподіваючись, що це допоможе їм врятуватися від фізичної розправи, страти. Араби для захисту себе і свого життя набивали татуювання з текстом з Корану.

Так само і всі екстрасенси і парапсихологи підтверджують про вплив татуювань на життя людини і її організм. Вивчаючи і досліджуючи китайську і японську медицину, відшукали глави, де розповідається про лікувальну силу різних малюнків, які роблять за допомогою голок і припікань. Вони вважали, що кожному внутрішньому органу людини відповідає певне місце на шкірі. Тому, правильно впливаючи на ці місця, можна вилікувати і зцілити будь-яку людину і весь його організм.

І сьогодні про це багато говорять, цьому присвячено багато інформації в книгах і Інтернеті. Існує думка, що за допомогою татуювань, спеціальних малюнків на тілі можна круто поміняти своє життя, на події, удачу і перешкоди, любов і благополуччя. І за кожен сегмент життя відповідає також певну ділянку на тілі.

Зверніть увагу, який сенс і значення несе кожне місце Вашого тіла:

1. Лоб — відповідає за кар’єрне зростання, самооцінку, популярність, лідерські якості, інтелект і творчі здібності. Правда, татуювання на лобі не кожен наважиться зробити.

2. Горло – удача в переговорах, навчанні, іграх ораторські здібності.

3. Груди – відповідає за любов, дружбу, сімейні відносини.

4. Сонячне сплетіння – відповідає за гармонію тіла і душі.

5. Низ живота – сексуальна привабливість, пологи, молодість.

6. Плечі-захищають від ворогів і негативу, нехороших людей.

7. Передпліччя-відповідають за удачу на роботі.

8. Ліва долонька-багатство.

9. Права долонька-віддача боргів.

10. Ноги – подорож, поїздка, зміни в житті.

Сподіваюся, ця стаття вам допомогла у виборі місця для татуювання. Залишилося тільки вибрати сам малюнок.. У цьому Вам можуть допомогти одні з кращих майстрів Києва.