Ноу Хау: хлопці роблять татуювання волосся на лисині!

Ноу Хау: хлопці роблять татуювання волосся на лисині!

Така природа, що людям, особливо чоловікам, властиво втрачати волосся… Це може бути через таку схильність організму, якісь проблеми зі здоров’ям або просто з віком. У всьому світі боротьба з втратою волосся є досить актуальною, близько 66% чоловіків стикаються з цим різною мірою, при чому у віці до 35-ти років. Але, на превеликий жаль, є напрочуд мало варіантів для боротьби з чоловічим облисінням.

По всьому світу вчені намагаються винайти чи то шампунь, чи то мазь, чи то таблетки, котрі змогли б допомогти людям в такому тонкому питанні. Тим не менш, поки рішень немає… Так що ж робити лисіючим, які дуже переживають з цього приводу?

Деякі креативні, творчі і безумовно сміливі чоловіки і хлопці додумалися просто домалювати собі волосся! Звичайно ж, звучить це просто смішно і навіть жахливо, але при цьому виглядає таке “волосся” досить гідно. Сотні або навіть тисячі дрібних крапочок набивають фарбою, як звичайні татуювання на місце лисини. Якщо не придивлятися, можна навіть і не звернути увагу на таку незвичайну голову!))
Додумалися до такого в Нью-Йорку. Експериментатори стверджують, що фарба тату тримається на голові дуже довго, не змивається і її не потрібно набивати заново. Ще одним плюсом вони називають те, що татуювання зовсім не відчувається, не заважає на відміну від перук, наприклад.

Також вони не могли не відзначити і той факт, що послуга пересадки штучного волосся на сьогоднішній час коштує дуже дорого і може дійти до десяти тисяч доларів! У той час як татуювання може коштувати в десятки разів менше і дешевше. Це дуже вигідна економія, як виявляється!))
При цьому дуже важливо, якою фарбою будуть набивати тату. Адже голова – дуже видне місце. І буде дуже прикро і проблематично, якщо з часом фарба почне синіти або стиратися, або виникнуть інші проблеми.

Татуювання можна буде вивести за допомогою лазерного видалення. На щастя, сучасна наука досягла великих висот в цій області. Вивести будь-яке татуювання сьогодні не проблема! Але чи варто доводити до того, щоб звертатися до майстрів за видалення тату?

Звичайно, ми не закликаємо всіх людей, які страждають від облисіння, вдатися до такого вирішення проблеми! Цей вибір завжди за Вами, чи готові Ви до таких експериментів над своєю зовнішністю..) Хоча, не тільки жінки здатні до дивних рішень перетворення свого зовнішнього вигляду…