ТАТУ ЗІ ЗНАКОМ ЗОДІАКУ ТЕЛЕЦЬ

ТАТУ ЗІ ЗНАКОМ ЗОДІАКУ ТЕЛЕЦЬЗа спостереженнями фахівців, в сучасному суспільстві вже не так просто когось здивувати татуюванням, пірсінгом або волоссям не природного кольору. І при всьому цьому, татуювання тільки набирають популярності серед людей різних віків і професій і не втрачають свою актуальність.

Сьогодні татуювання набивають швидше з метою прикрасити своє тіло, надати йому унікальності і оригінальності. Дуже часто вони навіть не несуть з собою ніякого смислового навантаження, а як то кажуть, робляться виключно для краси. Але в стародавні часи люди не робили собі татуювання просто так. Кожен малюнок і навіть штрих в ньому мав своє значення і сенс. Дуже часто натільні малюнки служили тату-оберегом і захистом людини від можливого зла і невдач. Також можна зустріти стародавні малюнки, де з їх допомогою позначали статус, професію, походження і таланти конкретної людини. Вони вірили, що татуювання, малюнок на тілі здатний обдарувати людину тими якостями, які їй були необхідні. Наприклад, сила, мужність, енергія, впевненість. До речі, це ставлення збереглося і по сьогоднішній день.

Кожна людина, не дивлячись на те, з якою метою зробила своє тату, вносить в нього своє значення. Дуже часто татуювання роблять із зображенням того знака, який символізує не притаманні йому якості в характері, але при цьому необхідні.

Одним з таких прикладів є татуювання із зображенням знаків зодіаку. У даній статті розглянемо символізм такого знака як Телець.

Ще з давніх часів Тельця, бика вважали дуже сильною, могутньою, терплячою і витривалою твариною, яка при цьому некерована, нестримна в гніві. Чого варта тільки Корида, де саме ця тварина і є невід’ємною частиною. Його намагаються розлютити досить довго, але коли все-таки це вдається, його лють і сила неймовірно небезпечна і не має межі.

Про знак зодіаку Тельця і взагалі про його появу розповідають міфи Стародавньої Греції. Як свідчить легенда, громовержець Зевс захотів вкрасти найпрекраснішу дівчину на землі — Європу. Своїми зовнішніми даними дівчина була прекрасніше богині! Бог закохався в неї безпам’ятно. Але боячись її відштовхнути або злякати, Зевс не зважився з’явиться до неї в своєму образі, а перевтілився в білого бика, сховавшись серед стада биків батька дівчини. І ось одного разу, гуляючи по полю і збираючи квіти, Європі зустрівся чудовий, надзвичайно красивий бик. Як заворожений дивився на неї, лестився до неї, припав до ніг, нібито з пропозицією її підвезти на своїй спині.

Європа не змогла встояти і погодилася. Бик зі швидкістю блискавки кинувся до моря і, раптом перетворившись на рибу, стрибнув у бурхливі хвилі разом з красунею. Так він і доставив на свій острів Крит Європу. Там вже він і здався перед нею в своєму істинному вигляді бога Зевса. Красуня закохалася в нього і незабаром стала його дружиною, народила йому трьох синів. До речі, сини були нагороджені всіма відважними якостями, які притаманні саме бику. Це вони пізніше підтвердили своїми вчинками і подвигами. А на небі з того часу з’явилося сузір’я Тельця, яке служило пам’яттю про прекрасну історію кохання.

Тому знак зодіаку Телець може мати значення і як завзяття, сили, мужності, так і емоційності, пристрасті і чуттєвості.

Якщо говорити про татуювання з Тельцем, то з упевненістю можна сказати, що це досить частий вибір як серед чоловіків, так і жінок, народжених під цим знаком зодіаку. Його часто набивають в якості своєрідного оберега. Якщо вірити езотерикам, найбільш сприятливе місце для такого малюнка — це ліве плече.