Татуювання Тіматі – смислове навантаження є у кожного

Фахівці помітили на просторах сучасного вітчизняного шоу-бізнесу мало не найбільш татуйовану зірку! Вже досить давно на екранах всіх країн СНД засяяло нове обличчя і ім’я Тіматі. Він став популярним в такому стилі виконання, як реп. Справжнє ім’я Тіматі – Тимур Юнусов. Кажуть, що його схильності до сцени і естрадного життя були помітні ще з самого його народження. Ще маленьким хлопчиком майбутній репер подавав великі надії на своє успішне майбутнє артиста. Звичайно ж, хлопець має досить нетипову зовнішність і не старанний спосіб життя і стиль. Але при цьому Тимур є корінним москвичем, який завжди прагнув бути освіченим і інтелігентом.

Хлопець став набирати свою популярність після телепроекту «Фабрика зірок» в Росії. У нього з’явилося дуже багато шанувальників, фанатів його творчості. Можна сказати, що в своїй ніші він став просто неповторним, безумовним лідером.
Але варто також і помітити, що своїм таким іміджем він зобов’язаний не тільки нетипової зовнішності, але і своїми експериментами, такими як незвичайні татуювання. Практично все його тіло вкрите різними малюнками, що звичайно ж надає йому свого шарму, яскравості, індивідуальності. Хоча при всьому цьому, татуювання зовсім не шкодять знаменитості. На його тілі вони виглядають оригінально і органічно. Напевно дуже важко уявити Тіматі без його татуювань. Це стало для нього його своєрідним фірмовим знаком, його фішкою. Напевно, без своїх тату, співак не став би настільки популярним і обговорюваним серед людей і критиків.

Як стверджує сам репер, свої малюнки він набивав не просто так, не для краси. Адже абсолютно кожен напис, кожен малюнок має свою історію, своє особисте значення тату і сенс, що характеризують певні життєві періоди Тіматі. Варто розглянути більш детально значущі татуювання репера.
Тату на пальцях у Тіматі набиті у вигляді англійських букв. Буква на кожному пальці, складена в кулак, складе слово «LUCK». Що в перекладі з англійської означає побажання удачі. Цікаво й те, що практично в кожному його кліпі фігурує саме цей кулак з написом на пальцях. Це стало своєрідною фішкою, знаком Тіматі, за яким можна відрізнити його від інших виконавців. Таку любов до татуювань і способу життя реперів загалом молодий чоловік придбав в Лос-Анджелесі, проживаючи там чималу частину свого життя.

Саме в Лос-Анджелесі Тіматі і набив своє перше в житті татуювання. Перерахувати всі татуювання на тілі співака, які є на сьогоднішній день, практично неможливо. Адже їх дуже і дуже багато. Найпопулярнішими, значущими татуюваннями для хлопця є череп з мікрофоном. Це зображення розміщено на спині у Тіматі. До малюнка прикріплений ще й напис “The Boss”. Марнославства реперу не позичати…)) На верхній частині спини набитий ще один напис «Moscow City». Це словосполучення нерідко можна зустріти в інтерв’ю Тіматі і навіть в його піснях. Що, власне, говорить про любов співака до міста, в якому він живе і розвивається.
На кисті, зовнішній стороні долонь набитий напис “Black Star”. Це також є фірмовим визначенням Тіматі. На ліктях у нього розміщені дві великі зірки. Це також говорить про прагнення до кращого, вищого і визнання себе унікальним, не таким як всі.

Задайте вопрос - мы онлайн!