Том Харді зробить нові тату для зйомки у фільмі!


На початку наступного року, вісім частин короткометражного серіалу за участю Тома Харді з’являться на екранах телевізорів. Це історія про людину на ім’я Джеймс Делані, який в 1814 році повертається до Англії, після 10 років, проведених в Африці. Герой відкриває свій судноплавний бізнес, щоб помститися всім тим, хто образив його і його покійного батька. Також у фільмі йтиметься і про діаманти, як інформують ЗМІ.

Потрібно відзначити, що сюжет фільму багато в чому збігається з реальним життям Харді і його тата. Вже з перших секунд і моментів перегляду фільму можна помітити деяку схожість в характері між головним героєм і актором — принциповий, в деякому роді дивний, з незвичайним не місцевим акцентом, з бурхливим життям і подіями навколо, і звичайно з неймовірними татуюваннями на тілі!

Не дивлячись на те, що у Харді і без того є на що подивитися, режисери фільму все-таки наполягають, щоб він прикрасив ще незаймані татуюваннями ділянки свого тіла новими малюнками в потрібному для фільму стилі. Тому вже зараз актор працює над перетворенням своєї зовнішності, розмальовуючи себе різними візерунками, які були колись притаманними африканським племенам. Зазначимо, що очевидці стверджують, що нові тату акторові пішли тільки на користь і виглядають на ньому просто чудово!

Хоча при цьому знаходяться і ті, хто вважає такі племінні татуювання не придатними для сучасної людини віку Харді, що псує репутацію красеня з точки зору стилю і культури.

Також інші шанувальники актора і його таланту переживають про значення таких незрозумілих і таємничих, швидше за все навіть магічних, знаків і символів. Як вони можуть вплинути на долю кумира? З одного боку, якщо Ви самі не є членом цього племені, то на Вас значення їх татуювань і не діє… Але з іншого боку, такі малюнки елементарно навіть не виглядають, не зрозумілі і не актуальні в сучасному суспільстві.

На щастя, Харді дуже серйозно ставиться до малюнків на своєму тілі! І він не став би набивати такі татуювання, якби не був упевнений, що вони саме йому підходять і потрібні!

До речі, говорячи про цікаві випадки появи тату на тілі актора, неможливо не згадати і ще один випадок, який обговорює, без перебільшення, весь світ! Том Харді посперечався з Леонардо Дікапріо і проспорив йому тату-напис ” Лео знає все!”. Справа в тому, що Лео був просто впевнений, що за фільм, в якому вони зустрілися, “Виживший” вони обидва отримають Оскар! Том навпаки, дуже сумнівався у своєму везінні. Саме така розмова і послужила причиною суперечки. Тепер Харді повинен набити такі слова, які Дікапріо в попихах написав на аркушику)) Єдине — актор дозволив собі вибрати потрібний шрифт.

Звичайно ж, це дуже цікаво і захоплююче — випадкові або на спір зроблені татуювання. Але ж не кожен собі це може дозволити! Варто більш відповідально ставитися до будь-яких змін своєї зовнішності. Якщо Ви все ж не впевнені, що в майбутньому не пошкодуєте про свій вибір і рішення, зверніться за порадою в тату салон! Досвідчені майстри з радістю допоможуть Вам не допустити помилок.)