Значення татуювання сокира

татуювання сокираТатуювання у вигляді сокири можна зустріти не часто, а тому таку ідею однозначно можна назвати оригінальною. Головне, перш, ніж наносити такий малюнок на шкіру, дізнатися, яке значення татуювання сокира.

Сокира як символ зустрічається в епосі і культурі багатьох народів світу. З давнини люди віддавали їй особливе значення, зокрема, визначаючи як атрибут різних богів. До того ж, з давніх часів вона був не тільки знаряддям побуту, а й зброєю воїнів. Все це створює певний символізм цього образу.

Значення татуювання сокира, враховуючи вищесказане, це — сила. Звичайно, боги, чиїми атрибутами по міфах і легендах, була сокира, використовували його в творчих цілях. А ось як зброя в руках воїнів, вона могла нести руйнування. Також це прообраз влади і впливу. Таким чином, в якості татуювання на шкірі сокира допомагатиме своєму власникові досягати вершин у впливі, а також додасть силу як моральну, так і духовну. Також малюнок стане захисним амулетом, як реальна сокира допомагає обороняти себе, так і тату з нею буде захищати і відлякувати будь-яке зло.

Татуювання у вигляді сокири виглядає досить брутально, тому звичайно ж, частіше її вибирають чоловіки. Така ідея підійде впевненій в собі, сміливій і сильній морально людині. Ця людина вміє постояти за себе і захистити своїх близьких, свої ідеали і принципи. Це – “Мирний воїн”, але при необхідності, зможе проявити і свою агресію. З іншого боку, даний малюнок на шкірі допоможе тому, кому не вистачає впевненості в собі і відваги.

Якщо на татуюванні зображено дві перехресні сокири, то це прямий символ відваги і мужності. Такий малюнок частіше вибирають чоловіки, чиє життя безпосередньо пов’язане з войовничістю: військові або спортсмени-борці. Таку ідею зазвичай наносять на плече і в стриманому чорно-білому варіанті.

Татуювання з сокирою можна зробити в різному стилі, і навіть створити цікавий жіночний ескіз. Але найчастіше це тату в чорно-білому варіанті і у великому обсязі. Останнім часом, в моду входять татуювання в скандинавському і слов’янському стилях. Це атмосферні, мужні, стильні і стримані малюнки, з певним змістом. Сам малюнок може бути виконаний в будь-якій техніці: реалізм, дотворк, блекворк, геометрія, графіка та ін Часто до образу сокири додають такі символи, як чоловік з бородою, чорний ворон або вовк. Досвідчений тату-майстер допоможе Вам вибрати вдалий ескіз і візуально, і за змістом.