Стиль тату Треш Полька ( Trash Polka)

Татуювання Треш Полька – це дуже цікавий стиль натільного живопису, який заснувала сімейна пара Simone Plaff і Volko Merschky, знамениті татуювальники і художники, які проживають у німецькому містечку Вюрцбург.

Volko Merschky почав робити перші кроки в мистецтві татуювання ще в 1972 році, коли йому на очі попалися танкісти з Сполучених Штатів, які поверталися у військову частину, розташовану неподалік. Одного погляду для молодої людини виявилося достатньо, щоб зрозуміти, наскільки крута тату і що він хоче виглядати саме так. Минуло 3 десятка років, і Volko зустрівся з Simone Plaff. Завдяки цій зустрічі сталося відкриття їх власної студії.

Тандем художників зміг прославитися тим, що вони змогли створити власний унікальний стиль татуювання, який отримав назву Треш Польки. Така незвичайна назва пояснюється тим, що майстри просто обожнюють німецькі та циганські народні мелодії. Своїм народженням даний стиль також зобов’язаний множинним маніпуляціям, які татуювальники проводили з фотографіями.

Майстри наклеювали знімки на аркуші паперу, робили колажі на основі газетних вирізок і фотографій, а потім робили поверх усього цього власні малюнки. Перший час такого захоплення, художники і припустити не могли, що згодом воно стане повноцінним новим стилем татуювання. Зараз, однак, маса професіоналів активно користуються особливостями татуювання треш польки і застосовують придуману в Німеччині техніку.

Самі творці говорять про своє творіння, що новий стиль не створюється протягом єдиної ночі. Це повноцінний процес, розвиток якого відбувається постійно, а тому про завершеність його не доводиться і говорити. Величезну допомогу надали самі клієнти, які не боялися експериментів і надавали майстрам свободу творчості, що дозволяє постійно йти вперед.

Зараз майстри погоджуються працювати виключно у власному стилі. Протягом минулих років вони не гребували й іншими стилями, а тому їм вдалося попрацювати майже у всіх течіях, актуальних на даний момент. Такий підхід до роботи дозволив їм отримати максимум досвіду, відчувши особливості всіх течій. Завдяки отриманим знанням татуювальникам і вдалося створити власний унікальний стиль, несхожий на всі інші.

Задайте вопрос - мы онлайн!