Тату трикутник: популярні ідеї та їх значення

У татуюваннях часто зустрічаються геометричні фігури, так як вони стильно виглядають і мають цікаву символіку. Наприклад, дуже особливе значення тату з трикутником.

Це визнаний образ триєдності світу. Їм позначають зв’язок Землі з небесами, людську сутність (батько, мати і дитина), єдність плоті і духу (тіло, душа і дух). Наука вважає, що саме цей знак був першим осмисленим малюнком в історії людства.

ЗМІСТ:

Треугольник тату

ЗАГАЛЬНИЙ ЗМІСТ

Незважаючи на те, що трикутник представляється простою і нехитрою геометричною формою, він наділений глибоким змістом. Позначає нерозривний зв’язок тих трьох частин, які за задумом носія він символізує. Якщо ж ідея доповнена образами або малюнками, наприклад, колом, то це також впливає на смислове навантаження.

Різні форми геометричної фігури і напрямок основного кута пояснюють смислове навантаження. Так рівнобедрена – уособлення завершеності.

Треугольник колибри тату

НАПРЯМОК ВЕРШИН

Також напрямок кута може вказувати на зв’язок носія татуювання трикутник зі стихіями. Звернений вгору з вогнем, вказує на чоловіче начало; Вниз – з водою, жіноче начало.

Усічена, що дивиться вгору сторона – з повітрям, а така ж, що дивиться вниз – з землею. Спрямована вниз – знак того, що власник малюнка розсудливий і не відсторонений від дійсності.

Звернений вершиною вниз ототожнюють з початком жіночим. Позначення – мати, жіноче лоно. Улюблене місце тату трикутник для дівчат – щиколотка, його зазвичай поєднують з квітами.

Треугольник тату стихии

ТРОХИ ІСТОРІЇ

Виходячи з того, в якій країні і при якій культурі виконана така картинка, до якої додані різні зображення і кольори, символіка її різна. У стародавні часи трикутник був найпопулярнішим алхімічним символом! Якщо він розташований в “класичному” вигляді – вершиною вгору, то це алхімічний символ вогню, якщо при цьому перекреслений – символ повітря, якщо перевернути вершиною вниз – стихія Води, а якщо при цьому ще й перекреслити, то це стихія Землі і всього того що під землею. Знак сірки – це фігура вершиною вгору і з хрестиком знизу або дві пересічні фігури – знак миш’яку і тп.

 • Вогонь
 • Повітря
 • Вода
 • Земля
 • Сірка

Однак, для всіх країн поширена геометрична форма з оком в центрі – спочатку позначала всевидюче око, і вела свою історію з давніх часів:

 • в Єгипті вона ототожнювалася з оком Гора;
 • з оком Юпітера в Стародавній Греції;
 • третім оком Будди в Індії.

Сучасні світові релігії також не обійшли увагою цю фігуру. У християнстві вона символізує Трійцю, у буддистів – вищий дух, в ісламі це просвітлення.

Треугольник тату стихии цветЦей символ на людському тілі повинен принести своєму господареві удачу, інтуїцію, допоможе уникати зовнішніх загроз.

Цей символ на людському тілі повинен принести своєму господареві удачу, інтуїцію, допоможе уникати зовнішніх загроз. Нерідко його наносять на тіло як оберіг. Трикутник на шиї набивають на задній стороні, або на внутрішній стороні плеча.

Але тим, хто має намір реалізувати ідеї тату у вигляді трикутника, слід знати, що у цього символу є не тільки позитивні значення…

Так масони вважають тату трикутник з оком – оком Великого архітектора Всесвіту, за допомогою якого він маніпулює людьми. Швидше за все в ролі Великого архітектора “маніпулятора” вони бачать демонічні сили, так як у цього культу є й інші зображення для шанування (з рогатими істотами), в тому числі Люцифер і Бафомет. А кельти трактували його як наявність у людини трьох негативних і заздрісних почуттів, які вступали в протистояння зі світлим початком. Тому тим, хто має намір набити таку фігуру з оком в центрі або в поєднанні з кельтською символікою, слід розбиратися в значеннях більш детально.

Треугольник глаз цвет тату

ЦІКАВІ ВАРІАНТИ І ЇХ СИМВОЛІЗМ

На тілі жінки він зазвичай асоціюється з циклічністю життя. Кожна сторона позначає періоди буття: юності, зрілості, старості. У чоловіків в трикутнику втілені такі якості, як мудрість, сила духу, Краса. Трактування це базове, але не єдине.

Рівносторонній вказує на завершеність, рівнобедрений – прообраз об’єднання мудрості, краси і сили.

Перекреслений трикутник (вершиною вгору) з крилом – символ свободи і “піднесення” над чимось. Якщо перекреслений горизонтальною лінією – це алхімічний старовинний символ повітря (без лінії – символ вогню). Вважається, що зображення з крилом покликане підкреслити значимість володаря і його перемогу (піднесення) над труднощами. Таке татуювання підходить тим, хто переміг життєві труднощі, любить свободу і подорожі.

треугольник крылья татуТатуювання підходить тим, хто переміг життєві труднощі, любить свободу і подорожі.

Перевернутий трикутник – алхімічний символ води! Якщо він перевернутий і перекреслений – алхімічний символ землі. Перекреслена фігура підкреслює завзятий характер власника. А присутність горизонтальної смуги – наявність солідної сили волі.

️Око в центрі фігури (іноді його називають “масонським”) – поширена ідея. Символізує потрійність буття (світло, Темрява, час), де три кути – минуле, сьогодення, майбутнє. Розташоване в центрі око – є божественне око (всевидюче Око, воно ж око Великого архітектора Всесвіту). Цей символ дуже древній і набагато старше всіх світових релігій. Цей символ вимагає додатково вивчення, якщо хочете відобразити його на шкірі і Вам небайдужий символізм!

Треугольник и глаз тату

Користується популярністю малюнок де всередині, в трикутнику, розташувалася троянда. Картинка вказує на романтичний характер власника. Її вибирають і творчі натури: музиканти, художники, письменники.

Основні трактування троянди в поєднанні з іншими символами:

 • тату троянда з листям – знак щастя;
 • з шипами означаює смуток, печаль;
 • з бутоном, що розпустився – благородство господаря.

Крім троянд використовуються і інші квіти, півонії, ромашки, лілії. Всі вони говорять про ставлення власника до прекрасного, до стилю і краси.

Останнім часом популярністю користуються тату лотос з написами, тату дерево які покликані приносити удачу. Зазвичай місцями, де розташовуються картини з квітами є груди, передпліччя, спина, зап’ястя.

Тату трикутник з колом (всередині кола) позначить гармонію. Знавці констатують, що його вибирають люди, які прагнуть впорядкувати своє буття. Зазвичай їх розміщують на шиї, і це невеликий, маленький знак.

Але є й такі, які вважають, що у картинки з колом є езотеричний знак, де коло – це хаос і паніка. Такий знак вказує на здатність завдати шкоди людськими руками.

Треугольники тату

З ЛІНІЯМИ

Часто таку ідею доповнюють різними лініями, у яких присутній таємний сенс:

 • тату трикутник з лінією вертикальною – власник людина стійка, впевнено стоїть на ногах;
 • з горизонтальною – господар наполеглива і вольова особистість;
 • U-образна, що означає початок нового етапу життя;
 • хвилеподібна або зигзаг – йде процес накопичення енергії, як духовної, так і фізичної.

КІЛЬКА ФІГУР

Привабливо виглядають трикутники парні, набиті на різних кінцівках (тату трикутник на руках, на ногах). Такі малюнки обирають закохані, намагаючись підкреслити загальні погляди і цілі. Парні трикутники можуть розташовуватися по-різному: перетинатися, перебувати поруч, або бути вписаними один в іншому. Розташовані поруч – вказують на єдність начал, чоловічого і жіночого.

три треугольника тату3 фігури (тріада) в різних поєднаннях – найбільш поширені серед молоді.

3 фігури (тріада) в різних поєднаннях – найбільш поширені серед молоді. Це сакральний древній знак, у якого безліч трактувань. Тріада особливо популярна у воїнів Скандинавії, так як для них це символ гармонії (єдності) сили, духу і розуму! Фігури дотичні верхніми (кутами) позначають швидкий і неминучий плин часу.

Подвійний, або “друк Соломона” – це сильний знак. Він допомагає залучити всі ресурси, в тому числі сили темні, для досягнення успіху у важливих справах. Ескізи тату цього виду завжди притягують увагу.

Треугольник татуировка чб

Висновок

Трикутник відноситься до потужних образів, внаслідок цього до нанесення його слід підходити обдумано. Ретельно вивчити пропонований ескіз і фото аналогів. Треба враховувати і те, що сучасні технології дозволяють виконувати татуювання в різноманітних стилях, як 3д, так і лайнворка.

Цей знак може вберегти господаря від бід, додати певні якості і допомогти на шляху до поставлених цілей – головне вірити в символізм, і можна посилити ці якості через татуювання!

ПОДИВІТЬСЯ ГАЛЕРЕЮ З ФОТО-ПРИКЛАДАМИ ТАТУ

Задайте вопрос - мы онлайн!