Стиль тату Трайбл (Tribal)

Стиль тату Трайбл (Tribal)
Багато людей звикли думати, що татуювання в стилі трайбл являє собою несерйозний візерунок, повністю позбавлений сенсу. Невеликий екскурс в давнину, однак, здатний довести, що дана думка в корені помилкова.

Племена Самоа, найбільшого полінезійського архіпелагу, вважаються засновниками даного стилю натільного живопису. Вони стверджують, що татуювання є прекрасним методом встановлення зв’язку між вашим розумом і пупком. Інакше кажучи, для представників цього народу татуювання було, головним чином, методом зв’язку між тілом і душею, помічником у розкритті власних унікальних здібностей. Сучасний трайбл продовжує традиції свого батька, одночасно вносячи в нього деякі зміни.

Зараз можна з упевненістю говорити про те, що татуювання, що представляють стиль трайбл – це приблизно третина від загального числа натільних малюнків, відомих людству. Перекласти сам термін ” трайбл “можна як” племінний “або”родовий”. У більшості випадків, такі татуювання постають візерунками чорного кольору з дуже гострими кінцями. Треба, звичайно, пам’ятати про те, що цей стиль не стоїть на місці і постійно вдосконалюється.

Європейці вперше познайомилися з візерунками в даному стилі завдяки морякам, які привезли їх з полінезійських островів (швидше за все, це був островом Таїті). Моряки також сприяли популяризації візерунка, трайбл дуже швидко зумів полюбитися безлічі жителів Європи і Азії, став навіть більш популярним, ніж традиційні татуювання, які мають європейське коріння. Точне значення візерунка в стилі трайбл описати досить важко, адже воно змінюється в залежності від конкретної фігури та методики її нанесення на тіло.

Головна відмінність татуювань трайбл від представників усіх інших стилів полягає в темних і рівних контурах, які припускають, що значення може бути виражене виключно через індивідуальне сприйняття.

Трайбл передбачає, що основний акцент робиться не в самому образі малюнка, а на емоціях, які викликані його спогляданням.

У давнину, що цікаво, візерунки в стилі трайбл могли розповідати про біографію володаря. Татуювання цілком могло розповідати про місце народження, соціальний статус і найважливіші події, що мали місце в житті носія. Дані татуювання не припускають ніяких обмежень за статтю і віком, роблять їх, переслідуючи абсолютно різну мету, самовиражаючись і самостверджуючись.