Значення тату трикветр

Значення тату трикветрФахівці однієї з найпопулярніших тату студій в Києві помітили, що дуже багатьох відвідувачів салону приваблює загадковість і якась таємниця в татуюваннях. Тому логічно, що всілякі тату символи, знаки, руни, ієрогліфи і подібні малюнки завжди привертали бажаючих зробити татуювання.

Одним з найцікавіших символів в мистецтві тату є трикверт. Це Кельтський малюнок, поява якого датується ще з самим початком зародження християнства. Існує ще одна назва цього знака — риба Ісуса. Існує цікаве припущення, що в часи переслідувань християнської віри, у часи язичництва, таким знаком трикверт християни позначали себе, щоб розуміти хто з них свій. Тобто це був такий таємний шифр.

Знак трикверт зовні має всього три елементи. Їх ще називають рибами. Три високі точки на малюнку є символом християнської віри, Трійці. А коло посередині — це знак їх спільноти, об’єднання в одну таємну організацію пов’язану з вірою в Бога.

І адже дійсно можна помітити, що таке таємниче і значиме число три зустрічається практично в кожній релігії і вірі. З найдавніших часів люди вірили, що в усьому існує саме три начала. При чому таке число зустрічається як у наших слов’янських предків, так і у африканських племен.

Так само і у семітів можна знайти згадки про три оцінки життя і етики людини. Кожен з них символізував також і певний колір. Наприклад, білий колір, міг означати, що людина живе чесно, в ладу зі своєю совістю. Чорний означав ганебний спосіб життя. І нарешті, червоний був знаком гріховного життя.

Також і індіанці виділили для себе три основні кольори, які символізували для них частини природи. Білий символізував водну стихію, чорний — знак суші, а червоний — вогонь.

До речі, навіть існує думка, що християни символізм трійки запозичили у язичників. Адже ще в еру неоліту язичники виділяли для себе трьох богів. А пізніше і у християн з’явилася віра в трьох богів і духів.

В татуюванні існує кілька варіантів використання цього знака.

Наприклад валькнут-це знак з язичницької культури. Він виглядає як три трикутника, переплетені між собою.

Ще один варіант — це тріскеліон. Зовні цей знак нагадує три ноги, які об’єднані по центру. Цей знак можна зустріти в грецькій, кельтській, критській культурах. Вони несуть значення швидкоплинності часу, історії, життя людини. Ще одне цікаве значення такого символу-це обертання Землі і всіх небесних об’єктів навколо своєї осі і навколо Сонця.

Фахівці відзначають, що такий малюнок для свого татуювання найчастіше вибирають з метою залучити в своє життя спокій і гармонію. Більш актуальними вони здаються для дівчат і жінок. А найпопулярніше місце для татуювання трикверт є передпліччя, зап’ястя і спина.