Великі ціни на татуювання в Києві-чому так? 

Все серйозно обміркувавши, ви вирішили зробити собі татуювання. Вибрали бажане зображення, а може бути, і самі придумали, і відправляєтеся в хороший тату – салон. Ви там відразу звернули увагу на ціни і побачили, що дана процедура  коштує не дуже дешево. Якщо ви вибрали хороший салон з професійними майстрами, то за якість звичайно ж доведеться заплатити свою ціну. Чому татуювання однакової складності може коштувати в одних салонах дорого, а в інших недорого? Давайте все розкладемо по-поличках.

Самі подумайте і порівняйте, купуючи мобільний телефон або іншу велику річ, ви ж не шкодуєте викладати величезні суми, хоча розумієте, що через кілька років доведеться купувати новішу модель. Татуювання ж з вами залишиться на все життя! І від якості його нанесення, залежить, буде вона вас тішити всі ці роки чи ні.

Не змушуйте майстра пояснювати, чому такі «дорогі» ціни. Самі тільки уявіть, скільки йому доведеться витратити часу, щоб татуювання красувалася на вашому тілі у високій якості. Тут парою хвилинами не обійдешся. Щоб все було зроблено якісно і навіть реалістично – доведеться витратити багато годин. Адже татуювання це не трафарет, який доклав і змалював…

А скільки витратних матеріалів доведеться використовувати тільки один раз, і всі вони коштують гроші і чималі. У справжнього майстра все має бути стерильно, витратні матеріали використовуються тільки один раз, адже в цей момент ваше здоров’я залежить від його професіоналізму.

Малюнки теж бувають різні, іноді майстру самому доводиться робити ескізи на папері, якщо клієнт висловив своєрідне бажання. Звичайно, ви можете вирішити, що дана робота не вимагає оплати, але така думка помилкова! Часом майстру потрібно цілий день, щоб його ескіз збігся з вашим бажанням.

І не дивуйтеся, якщо маленьке зображення буде дорожче величезного мистецтва. Адже на його відтворення потрібно максимум уваги і зосередженість. Щоб виразити відтінки потрібно набагато більше часу і майстерності. Як бачите, сума залежить і від складності обраного Вами малюнка. Так що не сподівайтеся, що чим менше татуювання, тим менше і вартість.

Ну, а тепер розмова буде вестися про комфорт. Адже ви бажаєте, щоб протягом багатьох годин Вам сиділося зручно, і було затишно. Чай, цікавий фільм на плазмовому екрані або приємна музика в гарному кабінеті – все це краще ніж похмурі стіни в напівпідвальному приміщенні… Але для створення комфортних умов і оренди великого приміщення в хорошому районі теж необхідні гроші… Тому чим комфортніший салон, тим дорожче вартість послуг.

Наносячи на тіло татуювання в хорошому тату-салоні, ви можете провести там довгі години. Хіба вам не буде приємно, якщо адміністратор запропонує чашечку кави з шматочком тортика або хоча б з печивом. Швидше за все, ви таким обслуговуванням будете дуже задоволені. У спекотні літні деньки, ви не будете проти, перебувати в приміщенні з кондиціонером. Ну, а якщо до всього вищесказаного додати податки в державну казну і тому подібні витрати, то сума вийде чимала.

Ось так і складається повноцінна ціна нанесення татуювання. Коли ж вам запропонують зробити тату недорого, то на вас просто заощадять… Якщо ви готові економити на зручності і навколишньому інтер’єрі, то це ваше право. Але будьте обережні, так як багато непрофесійних майстрів економлять на стерильності, що може бути небезпечним. Також недорогі татуювання роблять початківці майстри на дому. Наслідки таких послуг – неякісні малюнки спотворюють тіло… Адже тільки у висококласному тату – салоні можуть гарантувати отримання якісних послуг, а такі послуги коштують своїх грошей.