Як вибрати цитати для татуювань

Як вибрати цитати для татуювань
Досвідчені тату майстри з упевненістю заявили, що все-таки найбільш затребуваним видом татуювання є написи. І найбільш поширеним питанням і дилемою завжди залишається питання про текст цього напису. Де її взяти, як придумати?

Звичайно ж характер висловлювання в татуюванні повинен повністю відображати настрій і ставлення носія татуювання до світу і життя в цілому, освітлювати емоції і почуття свого володаря.
Отже, звідки ж взяти фрази для тату напису?

Насправді, це не так важливо, звідки була взята фраза. Найголовніше це той сенс, який ви самі внесете в цю фразу, що вона буде означати для вас особисто. Ви можете навіть придумати текст для свого майбутнього татуювання самостійно! Так ви до того ж залишитеся впевнені в неповторності свого напису.

Але в основному для такого татуювання вибирають різні крилаті фрази, мудрі висловлювання, прислів’я і приказки, уривки з улюблених книжок, навіть Біблії, вірші, тексти пісень, імена рідних і коханих, дати значущих подій і назви країн, міст і місць. Підійде абсолютно все, що має для вас значення.

Зазвичай, тату написами людина хоче сказати щось дуже важливе не тільки собі і своїм знайомим, а й усього світу в цілому. Ці слова повинні показати частинку внутрішнього світу свого володаря.

Але все-таки варто і прислухатися до сучасних тенденцій в світі татуювання. Найпопулярнішим стилем написів в татуюванні є написи англійською, латині. Швидше за все, це пов’язано з витонченістю букв цих мов, красою шрифтів. Та й напис іноземною мовою завжди залишає нотку загадковості і родзинки. Адже не всі навколо розуміють ці мови, тобто і сенс написаної фрази на вашому тілі.

Також важливо зрозуміти, що татуювання на латині або іншій нерідній мові варто відображати в оригіналі. Адже будь-який переклад цього тексту може понівечити Сенс в цілому. Та й в принципі, мовою оригіналу це буде звучати завжди цікавіше і красивіше.

Ще однією популярною мовою для татуювання є Китайська мова. Ієрогліфи виглядають досить інтригуюче і красиво. До того ж всього в одному маленькому знаку ієрогліф може вміститися ціла історія. Але краще бути дуже уважним. Адже в таких ієрогліфах кожна риска і точка може принести новий сенс і значення. Перед тим як йти в тату салон, зверніться до хорошого перекладача і перевірте правильність значення ієрогліфа.