Магія татуювань з квітами

Магія татуювань з квітами
За твердженням фахівців tattookiev.org значення татуювання з зображенням квітів — це краса, смерть, сон, молодість і природа. Завжди вважалося, що татуювання з малюнками квітів завжди несуть якийсь глибокий і таємничий зміст. Можливо, причиною цього є те, що своїм корінням традиції зображати елементи рослинного світу на своєму тілі тягнуться ще в далеке, навіть давнє минуле і культуру. Загальноприйнятим, і при цьому не вірним, твердженням є те, що квіти завжди жіночий знак і підходять у вигляді татуювань виключно їм.Це велика помилка!

Але зупинимося все-таки саме на тату із зображенням маку. Його найчастіше асоціюють зі смертю і сном. Про зв’язки такої інтерпретації можна тільки здогадуватися… зрозуміло відразу, що ця квітка дуже загадкова, зі своїми таємницями і секретами.

У стародавньому світі мак був символом дуже важливим. Їм прикрашали люди будинки і храми. Йдеться про ті народи, які існували ще до появи такої великої держави як Рим та інші. У Стародавньому Єгипті мак служив снодійним засобом і ліками, які добували з насіння квітки. Якщо ви подумали відразу про наркотичні властивості маку, варто зауважити, що в ті часи ця особливість квітки була ще не відкрита і не відома. Хоча при цьому все одно йому надали значення сну і смерті, забуття людини.

Досить нечасто, але все-таки зустрічається ще й значення правда. Як йдеться в легендах і переказах, саме по маку, а не по ромашці як в сучасний час, дівчата намагалися гадати на любов, розраховуючи зрозуміти силу любові і прихильності до них їхнього коханого. З цієї причини в давні часи існувала ще одна назва квітки — дилефилон, яке дослівно перекладається як любовний шпигун. Католики і досі прикрашають квітами маку свої собори і храми, а в церковні свята ще й власні будинки.

У Великій Британії також і по сьогоднішній день можна зустріти знак маку. Прийнято у англійців, що мак — це символ Другої Світової Війни. Тому в пам’ять про всіх загиблих і постраждалих в цей жахливий час, вони чіпляють на свої груди в день перемоги живу квітку маку або ж просто малюнок з ним. Тому також і абсолютно помилково вважати, що мак — це лише жіноча прикраса. Його відносять також і до армійських татуювань.

Дуже близько значення маку і смерті у стародавніх етрусків. Згідно з історією, мак служив їм помічником у створенні і шиття одягу. При чому не простого одягу, а наряду для бога підземного царства. Це стало причиною того, що демон і чорти завжди одягнені в червоний одяг. Навпаки, більш позитивне значення мав мак на Русі. Для них він служив символом любові і краси, молодості, і всього найяскравішого і прекрасного.

Стародавні греки в своєму сприйнятті квітки зайшли ще далі! Квітку маку вони асоціювали з людською головою. Тому завжди під час своїх жертвопринесень вони приносили мак, замість людського життя.

Також, як підсумок, зауважимо, що татуювання буде нести для Вас такий сенс і значення, яке Ви самі вносите в її зображення. І це буде залежати тільки від Вас самих. Можна навіть не вносити абсолютно ніяке значення в малюнок на тілі, вважаючи його таким незвичайною і вічною прикрасою.