Квіти-значення татуювань, дерева тату, рослини (сакури орхідеї троянди та ін Квіти і рослини)

Квіти-значення татуювань, дерева тату, рослини (сакури орхідеї троянди та ін Квіти і рослини)

Популярні серед представниць прекрасної статі татуювання квітів мають набагато більш глибоке значення, ніж просто красиві картинки. Тату квітів символізують і уособлюють природу, а також фази природного циклу – народження, життя, розквіт, смерть і відродження. Різні культури надавали багатьом квітам безліч різноманітних значень. Так, лотос є символом східної культури і має глибокий духовний зміст. А в західних країнах широкого поширення набув символ троянди. Символічне значення має навіть забарвлення квітки.

Тату квітів уособлюють жіночий початок завдяки своїй чашоподібній формі-адже чаша завжди символізувала продовження роду і родючість. Крім того, квіти завжди виконували декоративну функцію, а прикраси завжди вважалися прерогативою жінок. Також квіти завжди викликають асоціації з життям, навесні, пробудженням, радістю і красою. Багато квітів мають своє персональне символічне значення, що відбилося і на символіці татуювань. Наприклад, орхідея символізує вишукану красу і неповторність, а також жіночу чарівність і гармонію. На сході ця квітка вважалася символом розкоші, прихильності і багатства. У західній же культурі орхідея символізує пристрасть сексуальність, крихкість і любов до життя.

Татуювання із зображенням дерев мають загальне значення зростання і розвитку, а також фізичної та моральної сили і краси. Крім того, найпопулярнішим сакральним символом є Світове дерево, або Дерево життя, що символізує єдність Всесвіту, зв’язок всього живого з Богом і безсмертя. Крім того, значення тату може залежати від породи зображеного на ній дерева. Наприклад, ялина вважається символом довголіття і надійності, береза – жіночності і чистоти, а бамбук – молодості і смерті.