Безпечне видалення татуювання

удаление татуЩе дуже давно татуювання робили з метою позначити себе, віднести до певного роду і інші практичні причини. Згодом же натільні малюнки почали мати менш корисне значення і стали скоріше естетичною прикрасою тіла. При чому дуже популярним! І як зазвичай буває нерідко, сподобалися колись малюнки з певних причин можуть втратити свою значимість з часом. З цієї причини якраз і з’явилася в середовищі татуювань нова послуга — видалення тату. Давайте ж дізнаємося про це докладніше!

Причини, чому люди хочуть звести свої татуювання можуть бути різними. Не сподобалася якість роботи майстра, на шкірі малюнок подобається менше, ніж передбачалося, колір не вийшов такий, як хотілося, хочете прибрати деякі деталі і домалювати нові, просто вирішили позбутися будь-яких знаків на шкірі. У будь-якому випадку, варто запам’ятати, що видаляти татуювання краще в професійному тату салоні! Зводячи малюнок в неперевіреному салоні, можна піддати себе великому ризику. Після них можуть залишитися як шрами, так і опіки, і інші неприємні наслідки.

Відразу варто розуміти і налаштовувати себе на те, що процес видалення тату буде не дуже приємним і навіть болісним. Часто перед процедурою використовують анестезію.

Існує кілька способів видалення татуювання: випалювання лазером, кислотою; вирізання верхньої частини шкіри спеціальною машинкою; пересаджування шкіри.

Після деяких способів можуть залишатися шрами, плями, які в майбутньому можуть відрізнятися за кольором від інших ділянок.

Дуже проблематично видаляти татуювання-партаки, які робили не професіонали і вдома. Глибина, на яку увійшла фарба, не скрізь буде однаковою. У цьому і полягає складність.

У деяких тату-салонах пропонують зафарбувати тату фарбою, яка схожа з кольором шкіри. Але, як показує практика, з часом темна фарба все-таки проявляється знову.

Чи можна вивести тату самостійно? Так, були випадки. Такий метод підійде для дуже терплячих людей. Він полягає в тому, щоб наносити йод 5% на намальоване татуювання. Потрібно бути дуже уважними, щоб випадково не зафарбувати і інші ділянки без тату. Повторювати потрібно десь три рази на день. Знадобитися може від тижня до декількох місяців. До речі, накривати місце, намазане йодом не слід, щоб уникнути ймовірність опіку. Шкіра почне поступово відлущуватися, але здирати її не можна. Поки не з’явиться кров’яниста рана, змащувати тату можна.

Такий спосіб, звичайно, бюджетний, але разом з тим і більш екстремальний. По-перше, не факт, що Ви отримаєте саме той самий бажаний результат. По-друге, вдома можуть бути не дотримані ті заходи гігієни, які необхідні. Це як раз може навпаки тільки нашкодити!