Видалення татуювань лазером

З кожним днем все більше і більше з’являється бажаючих прикрасити своє тіло різними малюнками, татуюваннями. При чому таке бажання з’являється у людей різного віку і статі. Чоловіки, жінки, підлітки і старші представники намагаються зобразити на своєму тілі якийсь унікальний малюнок, який нестиме свій власний сенс і значення, розповідати і нагадувати про певні події, ситуації та людях.

І яке ж може бути засмучення, коли з ходом часу змінюються погляди і цінності людини. А татуювання, зроблені кілька років тому стають не те що неактуальними, а й зовсім не потрібними. У такі моменти людина починає шкодувати про зроблений вчинок і рішення зробити собі незмивний малюнок на шкірі. З цієї ж причини з кожним роком також і зростає потреба в такій послузі як видалення, виведення тату лазером.

Звичайно ж, де є попит, є і пропозиція. Таким чином з неймовірною швидкістю почали з’являтися різні салони і кабінети, де пропонують подібні послуги і обіцяють звести назавжди з тіла обридлий малюнок. При чому все це без слідів і шрамів! Існує досить багато різних методів і способів досягти такий результат. І при цьому найпопулярнішим і, що не мало важливо, дієвим способом залишається лазерне видалення татуювання. До речі, лазер здатний вивести не тільки татуювання на тілі, а й перманентний макіяж — губи, брови, стрілки!

Вважається, що лазерне зведення татуювання — це найбільш щадний, безпечний і безболісний спосіб позбутися від обридлого татуювання. Впливаючи на шкіру людини, лазерні імпульси відокремлюють частинки барвника, руйнуючи малюнок. Варто відзначити, що вони впливають таким чином виключно на фарбу і не шкодять ніяким чином шкірі людини, її здоров’ю. Також не мало важливим фактом залишається і те, що професійні майстри з видалення татуювання не використовують ніякі засоби анестезії. Процес видалення може тривати досить довго і складатися з багатьох сеансів. Кількість необхідних сеансів багато в чому залежить не тільки від обладнання, яким проводиться процедура, а й від стану здоров’я самого пацієнта. Наприклад, багато залежить від кольору і розміру татуювання, часу носіння тату і в загальному стану здоров’я клієнта.

Саме після такої оцінки і можна буде визначити, скільки ж сеансів знадобиться для повного зведення татуювання з шкіри. Зазвичай, це від трьох до восьми відвідувань салону. Проміжок між сеансами повинен бути не менше одного-двох місяців.

Існує дуже багато позитивних сторін і переваг вибору саме лазерного виведення татуювання. Саме з цих причин така процедура стає все більш популярною: це найменш болісно, найменша кількість протипоказань, використовується тільки найсучасніше і професійне обладнання, це дійсно допомагає позбутися від татуювання, відсутні будь-які сліди, шрами і опіки, кровотечі, вартість сеансу доступна для більшості.

Так само, разом з позитивними сторонами, існують деякі протипоказання. А саме: цукровий діабет, запальні або інфекційні захворювання, епілепсія, пухлина, проблемна, хвора шкіра. Також ні в якому разі не можна проходити на сеанс видалення під час вагітності та лактації