Правила догляду за татуюванням

Правила догляду за татуюваннямЯк помічають тату-майстри одного з найпопулярніших тату-салонів Києва та й України взагалі «Альянс-тату» , в останні роки існує тенденція на зростання популярності мистецтва татуювання. Але, ймовірно, не абсолютно всі бажаючі обзавестися малюнком на тілі, розуміють, наскільки серйозним є процес не тільки нанесення татуювання, а й догляд за татуюванням після.

Найважливішими в цей час є перші два-три дні, за свіжою тату потрібен уважний догляд. Практично кожен клієнт просить у майстрів дати невеликі рекомендації, як піклуватися про місце нанесення тату. В основному, досвідчені і відповідальні майстри і самі завжди уточнюють цей момент з клієнтом. Проблема лише в тому, що клієнти про всі ці нюанси дізнаються вже тільки під час процесу або навіть після. Не знаючи основних і дуже важливих правил догляду за тату, можна просто звести нанівець час і докладені старання як майстра, так і клієнта.

Отже, давайте обговоримо деякі найперші і найважливіші моменти в перші дні після нанесення малюнка на тіло. По-перше, ні в якому разі не можна мочити татуювання! Забудьте про це до тих пір, поки шкіра перестане бути опухлою і скоринка з тату відпаде сама по собі. Але також неможливо не розуміти, що для кожної людини час загоєння татуювання буде відрізнятися. Це залежить і від організму людини, і навіть від татуювання, її розмірів і деталізації. Цей період у одних може тривати кілька днів, У інших же може затягнутися на кілька тижнів. У будь-якому випадку, не варто сподіватися, що про догляд за новим татуюванням можна буде скоро забути. Майстри рекомендують в цей час наносити на ділянку з тату спеціальні креми, мазі або гелі, що загоюють або з антисептичними ефектами. До складу таких препаратів зазвичай входять вже компоненти, які дозволяють згладжуватися і просто не дозволять з’являтися рубцям та саденам на шкірі.

Також дуже часто зустрічається випадок, коли люди не знаючи як правильно стежити і доглядати за татуюванням, просто навіть бояться зайвий раз доторкнутися і обробити її належним чином. Такого допускати не можна! До речі, варто також розуміти, що догляд за шкірою може відрізнятися в залежності від самого місця нанесення малюнка. Так, наприклад, зображення на плечах, стегнах, спині або животі потрібно максимально постаратися уберегти від зіткнення і тертя з одягом. В іншому випадку цілком ймовірно, що може занестись в рану якась інфекція, залишаться невеликі шрами або рубці. Щоб цього не сталося, зазвичай, фахівці радять накладати сітку, яку повністю умочують ранозагоювальним кремом або гелем. Зверху цієї сітки накладають пов’язку або бинт.

Ну і на підводячи підсумок, на замітку варто уточнити, що найскладнішими і проблемними в цей період будуть тільки перші кілька днів. Хоча для найкращого результату все-таки радять змащувати татуювання кремами протягом усього життя, навіть через кілька років після нанесення. Це допоможе малюнку довше залишатися яскравим і не тьмяніти, та й сама шкіра стане набагато красивіше. А красивим татуювання на некрасивому тілі просто не може вийти…