Значення тату равлик


Фахівці стверджують, що не було ще ні одного клієнта, який зважився б зробити татуювання, не враховуючи особливості свого характеру. Так, на сьогоднішній день люди перестали сильно переживати про значення татуювання, віддаючи перевагу виключно зовнішній естетиці конкретного ескізу. Але при цьому, звичка асоціювати себе з картинками на тілі досі сидить в підсвідомості кожного володаря татуювання.

Багато хто вірить, що татуювання здатне вплинути на їх долю, характер, сприйняття зовнішнього світу. У певному сенсі це так і є. Адже навіть якщо татуювання буквально так не впливає на долю людини, то хоча б може надати людині віри в це, а після впевненість.

Людина завжди хоче за допомогою татуювання ставати краще. Тому така істота як равлик в світі татуювання зустрічається вкрай рідко. Адже мабуть у кожного з нас ця тварина асоціюється з повільністю, інфантильністю в деякому сенсі, зі спокійним, навіть не значним існуванням, без жодних прагнень.

Але і в цій маленькій істоті можна знайти досить протиріч, які можуть змінити таку зневажливу думку про равлика. По-перше, не дивлячись на м’якотілу будову тварини, равлик має досить міцний захист-це його панцир. Він здатний врятувати молюска від будь-яких зовнішніх впливів, служить своєрідним оберегом.

Також равлики завжди переміщаються з місця на місце. Так, рухаються вони дуже повільно, але все-таки на місці не стоять.) Тому таке татуювання може свідчити про бажання до розвитку особистого й професійного, до подорожей і відмови засиджуватися на одному місці.

Ще одним цікавим символічним значенням може бути любов до батьківщини і рідного дому. Адже всі ми знаємо, що панцир равлика-це його будиночок, який завжди знаходиться з ним.

Дуже цікаво також спостереження, що раковина равлика нагадує за зовнішнім виглядом спіраль. А така фігура завжди мала досить глибоке і навіть сакральне значення. Вона має сенс глибини людської душі, внутрішнього світу і свідомості.

До речі, напевно, Ви помічали, що на голові равлика є маленькі ріжки. Вони можуть нести значення мудрості, прагнення до прогресу і розвитку, зростання, нових умінь і знань, до пізнання світу і нових відчуттів.

Татуювання з равликом може підійти всім без винятку, їх можна вважати універсальним малюнком. Дуже добре виглядає на представниках будь-якої статі, будь-якого віку і будь-якої національності. Якщо Ви помітили на тілі Вашого співрозмовника тату з равликом, можете бути впевнені в цій людині. Швидше за все, вона завзята і знає, чого хоче і як від свого життя, майбутнього. Такій людині все цікаво, є величезне бажання дізнаватися нове і розвиватися. Також цілком ймовірно, що ця людина не залежний ні від кого і ні від чого, дотримується своєї точки зору, не піддаючись навіяній.