Ультрафіолетові татуювання

Як стверджують найкращі фахівці тату салону, одним з найбільш незвичайних і неоднозначних явищ в світі татуювання залишається ультрафіолетове татуювання. По праву, такий натільний малюнок вважається найбільш неординарним, інноваційним і незвичайним способом прикрасити свій зовнішній вигляд.

Особливістю такого татуювання є те, що в світлий час дня таке татуювання не видно. При цьому його дуже видно вночі, при повній темряві. Швидше за все, така тенденція пішла з клубного життя молоді.

Ультрафіолетові татуювання використовують спеціальну фарбу, яка світиться в темряві.

Безумовно, в такому незвичайному вигляді татуювання матимуть як прихильників, так і противників. Тому варто дізнатися про всі плюси і мінуси ультрафіолетових татуювань, перш ніж зважитися набити його.

Отже, почнемо з плюсів. Найбільш явною перевагою можна вважати, звичайно ж, те, що такі татуювання незвичайні і креативні. З таким татуюванням можна бути впевненим у своїй яскравості і оригінальності на будь-якій вечірці і компанії. До того ж, не можна не помітити і ще один плюс. Для офісних працівників, робочий дрес код яких не дозволяє мати на своєму тілі татуювання, малюнок, який не видний при денному освітленні стане дуже підходящим рішенням проблеми.

Звичайно ж, можна помітити і певні недоліки, мінуси такого татуювання. Не багато людей знають і сприймають такий вид неординарної прикраси. Тому такі рисунки можуть бути не зрозумілими для більшості оточуючих, навіть в тому ж клубі. Також не всім підійде ультрафіолетове тату. Малюнок наноситься спеціальною фарбою, яка може бути шкідливою і викликати алергічні реакції, запалення і навіть більш серйозні хвороби, як рак шкіри.

Саме з цієї причини, не так-то й просто навіть знайти тату майстра, який погодився б зробити таке татуювання. Ну і звичайно ж, вартість таких татуювань в рази більше, ніж вартість звичайного тату, звичайною фарбою.

Тому варто кілька разів все зважити і обдумати, перед тим як вирішити прикрасити своє тіло Ультрафіолетовим тату. Навіть в жертву своїй оригінальності, незвичайності і красі. Вибирайте звичні види татуювання, але з оригінальним і незвичайним ескізом. До того ж і місце професійні тату-майстри допоможуть підібрати, щоб у будь-який момент малюнок можна було б приховати на роботі або в особистому житті.