Значення татуювання качка

татуювання качкаТатуювання з тваринами і птахами дуже популярні. При цьому багато людей хочуть знайти більш оригінальні ідеї, ніж, наприклад, банальні ластівки або ворони. Розглянемо цікаве значення татуювання качка.

Така, здавалося б, звичайна птиця, має дуже цікавий і древній символізм. Те, що качка вміє і літати, і плавати по воді, завжди привертало увагу людей. Тому в багатьох легендах і казках їй надавали магічні властивості.

Значення татуювання качка — це вміння пристосовуватися і орієнтуватися в будь-якій ситуації. Так як цей птах легко існує в умовах двох стихій: води і повітря, так і людина з таким татуюванням знайде своє місце в будь-якому середовищі, в будь-яких обставинах і в будь-якій компанії. До того ж, це символ спритності і «непотоплюваності», така людина легко знайде вихід з будь-якої ситуації

Найчастіше в татуюванні зображують дику качку. Звичайно, таку ідею вибирають мисливці, для яких цей символ — образ улюбленого заняття в житті. А от якщо в малюнку зображена домашня качка, то це образ товариськості і навіть балакучості. Цей птах дуже багато крякає і метушиться, так що про людину з таким натільним малюнком можна сказати, що вона – дуже товариський, балакучий екстраверт.

Також часто в тату зображують мультяшних качок. Такий малюнок дуже універсальний і підійде і чоловікові і жінці, головне — це людина позитивна і життєрадісна, з легким ставленням до життя, з дотепністю і творчим поглядом на життя. Йому все одно на думку оточуючих, він за вільне самовираження, володіє оригінальним мисленням і хорошим почуттям гумору.

Цікаве значення буде у татуювання, якщо качка буде зображена пірнаючою. Відомо, що качка виходить «сухою» із води, бо такий малюнок буде мати асоціацію з тим, що людина виходить чистою з будь-яких життєвих труднощів і будь-якого бруду від негативних людей навколо. Така ж асоціація є в Християнстві. Там вважається, що качка, яка завжди знаходить вихід, подібна праведній людині, яку віра виведе з будь-яких труднощів.

А ось у східній культурі, качки уособлюють союз любові двох людей. Тому якщо на шкірі зобразити пару качок, то татуювання буде уособлювати щасливі відносини між закоханими. Вона допоможе залучити любов в життя свого власника або зберегти наявні відносини. До речі, це гарна ідея для парних тату для чоловіка і жінки.

Задайте вопрос - мы онлайн!