Татуювання в одну лінію

Татуювання в одну лініюСьогодні в моду стрімко входять елегантні татуювання в одну лінію. Такою витонченою технікою можна нанести на шкіру абсолютно будь-яку ідею, на будь-яку тематику. А виглядає це дуже стильно і зі смаком.

Хтось віддає перевагу великим, яскравим, барвистим татуюванням. Однак, багато хто вважає занадту яскравість зайвою, і вважають за краще чорно-білі Контурні тату. При цьому, з кожним днем з’являються нові стилі тату, які входять в моду, і затьмарюють попередні. Сьогодні на піку татуювання в одну лінію. Такі малюнки в моді в дизайні одягу та інтер’єру, багато музикантів роблять обкладинки до своїх пісень і альбомів в цій техніці.

Татуювання в одну лінію першим ввів в моду відомий майстер Мо Ганжі. Ведучи одну безперервну лінію він став зображати силуети людей, тварин і птахів, природу і предмети. Сам майстер вважає себе художником, а натільні малюнки — справжнім живописом, мистецтвом. У його філософії те, що здається дуже простим, насправді має складну символіку і сенс. Виглядає це неймовірно стильно і на відміну від будь-якого іншого модного стилю, ніколи не вийде з моди і не втратить актуальності, так як виглядає зі смаком і без нічого зайвого.

Цікавою особливістю таких татуювань є те, що в них можна вкласти абсолютно будь-прихований зміст, який буде відомий тільки власнику тату. Тату в одну лінію абсолютно універсальні. Вони підійдуть і чоловікові, і дівчині будь-якого віку і професії. Натільний малюнок в цій техніці можна зробити як великого розміру, як стильну прикрасу на шкірі; так і в мініатюрному малюнку, захованому від сторонніх поглядів, дуже особистому і смисловому. До того ж, таке тату можна нанести на будь-яку частину тіла.

Найчастіше в татуюваннях з однієї лінії зображують силует або обличчя людини, часто двох людей-пари закоханих. Такий малюнок буде символізувати суть речей, того, що зображено. Наприклад, якщо зображена пара, то тату передає тільки почуття між ними, без нічого зайвого. Також абсолютно будь-який предмет або тварина, або явище, зображене однією лінією матиме сенс чистої суті, без зайвої мішури і прикрас. Мабуть, саме цей тату-стиль є найбільш смисловим, але при цьому він ще й дуже естетично і витончено виглядає.

Може здатися, що тату в одну лінію дуже прості, однак, така техніка має свою специфіку і виконати її теж непросто. Тому шукайте майстра з досвідом роботи в даному стилі і будьте готові до того, що може знадобитися корекція.

Задайте вопрос - мы онлайн!