Значення татуювання відьма на мітлі

татуювання відьма на мітліОбраз відьми з найдавніших часів розбурхує фантазію і уяву. Свого часу відьмою могли вважати і просто красиву жінку, однак, образ дівчини, літаючої на мітлі-це конкретне відсилання до містики і магії. Таку картинку часто наносять на шкіру у вигляді тату. Розглянемо значення татуювання відьма на мітлі.

Відьма в сприйнятті кожного з нас — це жінка, яка володіє певними магічними навичками і здібностями. Цей образ одночасно лякає, адже відьма може нашкодити будь-кому, хто їй не сподобається; і приваблює певним магнетизмом. У часи інквізиції можливих відьом спалювали на вогнищах і приводом для цього могла стати лише краса дівчини. З тих пір повелося прислів’я, що кожна жінка — трохи відьма, адже своєю красою затуманює розум чоловікові, якби зачарувавши його. Але якщо красуня насправді може і не бути ворожкою, то якщо уявити собі дівчину, що літає на мітлі по небу, то її явно не можна вважати звичайною.

Значення татуювання відьма на мітлі для дівчини — це спосіб підкреслити свій природний жіночий магнетизм і чарівність. Таку ідею вибере красива жінка, яка знає, як впливати на чоловіків. Вона завжди в центрі уваги і жоден чоловік не може не потрапити під її чари. При цьому, як відьма вона викликає і якісь побоювання, адже кожен чоловік розуміє, що вона може мати на нього вплив і вертіти їм, як їй захочеться. Але і в цьому є особлива інтрига і тяжіння. Тому такі малюнки на шкіру наносять і дівчата, і чоловіки — шанувальники чарівних красунь.

Звичайно, образ дівчини, що розсікає по небу на мітлі, прийшов до нас з казок. Тому в якості тату її зображують саме в казковому вигляді, як персонажа. Найчастіше-це чорно-білі малюнки канонічного виду, на яких дівчина обов’язково повинна бути у великому чорному капелюсі. Іноді це тільки чорний силует. Часто відьму на мітлі зображують на тлі місяця, що виглядає ще більш містично.

Якщо таке татуювання виступає символом жіночої сексуальності, то саму відьму часто зображують у вельми відвертому вигляді, в короткій спідниці з розрізом, або в панчохах і білизні, з глибоким декольте. А останнім часом, коли рівень художнього татуювання досяг своєї досконалості, відьму на мітлі можна зобразити навіть в реалістичній манері. Вкрай рідко в тату відьму зображують у вигляді старої жінки. В такому випадку малюнок буде уособлювати жіночу мудрість і дотепність.