Татуювання за мотивами відеоігор

Татуювання за мотивами відеоігорТатуювання сьогодні — просто мега поширене захоплення. Якщо раніше тату робили тільки у в’язниці або в армії, пізніше – молодь-максималісти, то сьогодні люди абсолютно різного віку, соціальних статусів і культур воліють прикрашати свою шкіру натільними малюнками. Від різноманітності тату-любителів зростає і різноманітність тем, на які роблять татуювання. Наприклад, останнім часом з’явилася тенденція татуювань за мотивами відеоігор.

Любителів ігор в наш час дуже багато, це не тільки спосіб весело провести дозвілля і розслабитися. Сьогодні відеоігри настільки високого рівня, що їх естетика — це ціла культура, а проходження вимагає логіки і стратегії. Тому зовсім не дивно що такі ігри набирають все більше прихильників серед представників абсолютно різних соціальних сфер. Часто хороші відеоігри мають сюжет і ідеологію, де персонажі наділені певним набором якостей, а символіка — має серйозне значення. Саме тому багато людей і наносять на шкіру малюнки, надихнувшись сюжетами ігор.

Татуювання за мотивами відеоігор можуть бути абсолютно різними. Найчастіше це або зображення персонажів, або символіки. Іноді герої гри вже мають тату, і саме їх копії любителі відеоігор також наносять на свою шкіру, як у улюбленого персонажа. Розглянемо кілька найпопулярніших тату за мотивами ігор.

Дуже цікавим персонажем, у якого є тату, є героїня гри «Дзеркальна грань» – Віра. Сама героїня — дуже цікава, яскрава і стильна. А особливу увагу привертають її татуювання, які мають особливий сенс. Навколо ока Віри намальована емблема самої гри, а на всю руку — нагадування про загиблу матір. Вона символізує протест проти системи тоталітаризму, при цьому дії розгортаються в майбутньому, що також важливо для трактування символізму. Тату як у Віри наносять любителі цієї гри, які солідарні з її переконаннями та ідеалами.

Гра «Бродяча історія» має величезну кількість фанатів, які відзначають її відмінну графіку і стиль, насичений сюжет і неповторну естетику. У персонажа по імені Сідней є особливе тату, яке може розблокувати величезні темні сили. Також він має натільні малюнки, які дали йому особливі вміння: телепортації, левітації та комунікації з мешканцями інших світів. Любителі даної гри часто наносять на шкіру такі ж тату.

Незвичайне тату на біцепсі у Джина — героя гри «Теккен». Натільний малюнок цього персонажа-образ Його ж альтер-его. Джин перетворюється на демонічну істоту і саме його тату про це і нагадує.

Як бачимо — у героїв відеоігор татуювання завжди мають особливе значення. Тому для любителів того чи іншого персонажа, тату буде також особливим, важливим символом.