Вікінг тату, стародавні воїни, лицарі – значення татуювань

Вікінг тату, стародавні воїни, лицарі - значення татуюваньУ нашої планети багатюща історія, величезна кількість різноманітних культур. А культури, в свою чергу, проявляються по-різному, особливо в татуюваннях.

Вікінги – це середньовічний скандинавський народ. Здебільшого вони були селянами і подорожували на кораблях. Звичайно, вікінги були не тільки моряками, але і воїнами, проте саме вода вважається їх стихією.

Вікінги мешкали на територіях сучасних Швеції, Данії та Норвегії, хоча і часто плавали з місця на місце. Вікінги, в більшості своїй, були язичниками. У них дійсно багата міфологія, тому їх божество відоме до сих пір і часто згадується в самих різних фантастичних історіях.

Якщо говорити про минуле, то не можна не згадати про татуювання вікінгів. Існують непрямі докази, знайдені істориками і археологами, які говорять про популярність натільного живопису серед вікінгів. Згідно з цими доказами, вони робили малюнки по всьому тілу і навіть особі. Такі символи покликані були лякати ворогів. Іноді вони робили тату з зображеннями їх богів, в знак любові і поклоніння.

У сучасному світі люди роблять татуювання з зображеннями вікінгів. Різноманітність їх дизайну вражає. Вікінги в шоломі, в шоломі з рогами, на тлі моря і кораблів. Їх також зображують з різними тваринами і демонструють всілякі емоції.

Людина, яка бажає поважати культуру вікінгів, може зробити малюнок із зображенням вовка. Вона означає подвійність натури вікінгів, їх звірячу суть.

Так чи інакше, вікінги проявляються в сучасній культурі саме завдяки тату. Вони стильні і символізують силу, волю і могутність.

Лицар – татуювання з таким зображенням говорить про лицарські якості його власника. Такий чоловік у своєму житті є захисником, воїном, і заради своїх близьких, не шкодуючи себе, готовий піти на все.

Зображена татуювання на грудях має назву «Сила і вірність», і характеризує свого господаря як людину, що володіє величезними здібностями до відваги, мужності і честі. А також уособлюють доблесть і безстрашність, незламний характер. Часто такі люди виявляються дуже стійкими до фізичного болю і ударів долі. Беручи участь у боях, не рідко виходять з них переможцями.

У кримінальному світі татуювання Лицар має різні значення, але в будь-якому випадку викликає значну повагу. Наприклад, якщо зображення нанесено на лопатку, лицарі як би б’ються між собою, і символізують сильні амбіції їх володаря до кримінального світу, і про бажання брати участь в різних протистояннях.

Таке татуювання частіше вибирають чоловіки, хоча іноді, жінки сильні духом, вирішуються на таке тату. Дуже ефектно виглядає як в кольорах, так і в чорно-білих тонах.