Значення татуювання виноград

татуювання виноград
Фрукти досить часто зустрічаються в татуюваннях. Це не дивно, адже тату-це малюнок, який буде присутній у Вашому житті завжди, а значить-зображення повинно бути приємним. Різні яскраві, стиглі, соковиті, свіжі фрукти і ягоди викликають у кожного з нас приємні емоції. А татуювання з ними завжди виходить дуже ефектним і яскравим. Лідирують за популярністю такі ягоди як полуниця і малина. Рідше зустрічаються, проте виглядають не гірше – тату з виноградом.

Як правило, зображують виноградну лозу, поєднуючи гроно з листям і гілочками. Вона завжди пишна, розкішна і виглядає соковито і яскраво. На просторах інтернету можна знайти різні, привабливі ескізи для тату з виноградом в реалістичному стилі. В якості основи для такого ескізу можна навіть використовувати фотографію. Однак, Ваша лоза не обов’язково повинна бути реалістичною. Ви можете проявити фантазію і зобразити гроно в такому стилі, який більше подобається Вам. Звернувшись до досвідченого тату-майстра, Ви можете попросити його розробити унікальний ескіз. Однак, найчастіше, роблять об’ємні, яскраві, реалістичні татуювання з виноградом, тому що виглядають вони дуже ефектно.

За зовнішнім виглядом тату винограду все зрозуміло: це барвисто і яскраво, на нього завжди буде приємно дивитися. Цікаво, що таке татуювання несе і певний сенс. Зображення грона винограду наносили на своє тіло ще стародавні люди. Наприклад, давні греки робили це на честь шанованого бога виноробства і натхнення – Діоніса. Все, що було з ним пов’язано викликало асоціації насолоди життям, достатку і радості. Такі ж емоції і донині викликає соковитий виноград. Навіть християнство не обійшло стороною цю чудову ягоду. Відомо, що сам Ісус назвав виноградний сік (або вино, на сьогоднішній день ведуться суперечки) своєю кров’ю. А значить, для цієї релігії, виноград – священний.

Сьогодні, більшість людей вільно від будь-яких встановлених канонів. Тому для сучасної людини, татуювання з виноградом буде символізувати гармонію, достаток і особистісний розвиток. Цікавим рішенням для тату буде додати в малюнок квіти, метеликів і тп. Вибирайте для свого татуювання зображення об’ємного грона, потрудіться знайти хорошого тату-майстра і сміливо робіть татуювання. А вже асоціації у Вас і у оточуючих воно буде викликати тільки позитивні: щастя, радість від життя і достаток.

Нажмите иконку, чтобы сохранить!

Задайте вопрос - мы онлайн!