Значення татуювання вишня

Значення татуювання вишняЯгоди вишні та її різновиди мають дуже широку географію проживання. Вона відома і використовується в багатьох країнах світу. З археологічних розкопок стало відомо, що вишня була одним з продуктів харчування наших предків. Римський полководець Лукулл, привіз вишневе дерево на свою батьківщину з міста Керасунд, розташованого на березі Чорного моря. Після цього вишня стала дуже популярна і набула широкого поширення. Дерево шанували за красу квітів і неповторний смак ягід. В Японії квітка вишні представляє клас самураїв, а для китайців є культурним символом. У Японії і в Китаї проводяться фестивалі, присвячені цвітінню вишні.

Вишневі татуювання мають довгу історію, сексуальну символіку і є фаворитами. Існує індивідуальне трактування цього символу, і загальноприйняте, так як пов’язано це з тим, що вишня асоціюється для кожного з чимось своїм. Для одних це символ радості, веселощів, для інших – смутку, бажання, спраги і достатку.

Ягоди вишні зовні схожі на губи, і коли Ви відкушує шматочок, вони ніби кровоточать. Сік вишні насиченого кольору і володіє яскравим неповторним смаком, і тому його іноді порівнюють зі смаком першої любові. У цьому її еротичний символ.

Татуювання вишні, зображеної на гілці, символізує чистоту, цноту і невинність. Вишня, укладена язиками полум’я, означає гостре бажання. Це загальні стилі, які представляють щось індивідуальне. Але деякі вибирають татуювання вишні, щоб символізувати хороше, міцне здоров’я.

Також про дане татуювання може багато чого сказати переважаючий в ньому колір. Як і реальні вишні, тату можуть бути виконані в різних кольорах, розмірах і формах. Блідо рожева, світла ягода означає дитячість, і в чомусь дитячий погляд на життя. Але чим колір більш насиченим, тим людина більше розпущена і сластолюбна.

На сьогоднішній день, теж популярні татуювання вишні в стилі Олд Скул. Це західний стиль або традиційний стиль Amerikana. Особливість американського татуювання це товсті чорні контури, щільно заповнені всередині яскравим червоним і зеленим пігментом, з незначним включенням блакитного, коричневого і жовтого кольорів. Ще одна особливість такого стилю – мінімальне зображення тіней і обсягу, тобто відхід від реалізму, що дозволяє зробити татуювання в дуже короткі терміни. Перевага цього стилю, а також широке поширення його – це техніка виконання. Голки в процесі роботи заганяють під певним кутом і дуже глибоко, тому такі татуювання зберігають свою яскравість протягом багатьох років.

Стиглі вишні в американському стилі означають достаток, і уособлюють невинність і цнотливість. А зірвана або надкусана ягода є символом втрати невинності.