ТАТУ ЗІ ЗНАКОМ ЗОДІАКУ ВОДОЛІЙ

ТАТУ ЗІ ЗНАКОМ ЗОДІАКУ ВОДОЛІЙФахівці тату студії переконані, що татуювання зі знаками зодіаку завжди володіють дуже сильною енергетикою. Ще наші давні предки вірили, що в цих символах і знаках закладена надзвичайна сила, яка здатна вплинути на долю людини і змінити хід його життя. При цьому вони вважали, що у кожної людини, що народилася в певний період року, є свій власний відповідний знак зодіаку. Як відомо і до нашого часу, їх всього дванадцять. Тому дуже важливо було носити свій знак, його зображення завжди при собі, щоб отримати ту силу і вплив, якими наділені знаки зодіаку.

Мабуть, з цієї причини наші предки і вирішили не просто носити їх при собі, а й назавжди вирізати знаки на тілі. Ймовірно, так і з’явилася ідея таких татуювань, які користуються популярністю і актуальністю і по сьогоднішній день. У цій статті спробуємо розібратися і дізнатися про значення одного з дванадцяти знаків зодіаку — знаку Водолія.

Як стверджують астрологи, то Ера цього знака Водолія почалася на початку двадцять першого століття. Вона ознаменувалася новими відкриттями і успіхами в нових технологіях, відкриттях, науковому прогресі. Шановні дослідники астрологічних наук і ці всі успіхи пов’язують з впливом Водолія. Адже він є знаком, який дуже вдало поєднує в собі і інтуїцію, і науку. Також вважають Водоліїв втіленням неймовірної любові до свободи, нових відкриттів, бунтарству, протесту всьому звичному, будь-яким обмеженням і посередності. На сьогоднішній день нам відома тільки мала частина історій і міфів про цей знак, про його походження. Найвідоміший з них своє коріння бере в Стародавній Греції. Як говориться в міфі, за часів енеоліту людство перестало піклуватися про свій внутрішній світ, честь, гідність і будь-які моральні принципи. Люди почали відрікатися від своїх богів, вірувань. Єдиною забавою і втіхою стали нескінченні війни, які просто вражали своєю жорстокістю.

Великий громовержець Зевс в ті часи дуже розлютився на людство і захотів його зовсім знищити. Також історія оповідає ще про одного персонажа давньогрецьких міфів – про Прометея. Він дізнався про задум Зевса і захотів врятувати людей і перешкодити затіяному Верховним богом. Прометей вирішив розповісти про все своєму синові, який жив на землі, разом з людьми. Він йому наказав побудувати корабель, підготувати необхідні запаси їжі і бути готовим до будь-якого лиха.

Син послухав титана і спорудив судно. Тим часом Зевс пустив на землі нескінченні зливи, які повністю покрили всю землю, сховавши під собою навіть дома. І тільки син Прометея з його дружиною пливли по воді в своєму кораблі.

Цілих дев’ять років вони пливли по нескінченному океану. І тільки зневірившись, чоловік вирішив принести Зевсу в жертву всі свої запаси їжі, що залишилися. Громовержець зглянувся і осушив всі води, що виникли від його злив. Більше того, він і повернув на землю людей. Після смерті чоловіка, його душу залишили на небесах. Це стало знаком моральності, любові, поваги, порятунку людства від смерті. Саме цей знак і дійшов до наших часів під назвою знак Водолія. Тому, в основному, Водолія зображують у вигляді красивого чоловіка, який ллє живу воду з свого глека, дозволяючи всьому рости і розвиватися на землі.

Логічно подумати, що знак Водолія належить до водної стихії. Але це не так. Насправді, Водолій належить стихії повітря. Тому можна помітити, що на зображеннях, малюнках Водолія навіть з того ж глечика ллється не вода, а виходять потоки повітря, вітру. Давайте ж розберемося, які стилі в татуюванні підходять кращим чином для такого знака.

По-перше, дуже актуально і ефектно такий символ буде виглядати у виконанні акварель. Адже цей стиль також можна описати, як повітряний, яскравий і барвистий, невагомий. Візуально, на шкірі таке татуювання схоже на справжній малюнок фарбою! Такий варіант просто ідеально підійде романтичним натурам, які хочуть підкреслити всі свої витончені якості і залучити удачу і везіння.

Стиль тату реалізм також може дуже виграшно підкреслити всі характеристики знака Водолій. Зображення красивого чоловіка, з реалістичним промальовуванням всіх м’язів не залишиться непоміченим ні на одному тілі, як чоловічому, так і жіночому. Але варто відзначити, що стиль реалізм досить складний, тому важливо знайти того майстра, якому це буде під силу. В іншому випадку можна пошкодувати про своє рішення. Обов’язково подивіться портфоліо тату-майстра, чи є в його роботах подібні якісні тату в стилі реалізм.

Традиційним для знаків зодіаку вважається стиль орнамент. Такий стиль має на увазі виконання малюнків за допомогою орнаментів. Такий варіант підійде тим, хто намагається відобразити весь сенс і значення знака Водолія, закладений ще з давніх часів.

Ще один стиль тату ньюскул. Його особливістю є чіткі лінії і яскраві фарби. З таким стилем можна відобразити якомога вигідніше сенс композиції. Для бажаючих зобразити на своєму тілі сузір’я Водолія сподобається стиль тату дотворк. Малюнок зображується і наноситься за допомогою маленьких точок. У цьому відразу поєднується і простота, і легкість, і уважна робота майстра. До речі, за допомогою простих точок можна створити неймовірні шедеври тату!