Значення татуювання хвиля

татуювання хвиля
Вода-те, без чого неможливе життя. Вона займає більшу частину поверхні планети, з нею пов’язана величезна кількість легенд і повір’їв. Багато людей особливо ставляться до води в цілому, або конкретно до моря, тому вони наносять на шкіру морські символи. Розглянемо більш детально значення татуювання хвиля.

Хвиля — це море в русі, тому і символічно вона уособлює розвиток і рух вперед. Такий малюнок підійде людині, яка завжди до чогось праге і не стоїть на місці. Це-цілеспрямована і активна особистість, діяч, який знає чого хоче, йде до цього і вірить в себе.

Однак, значення татуювання хвиля набагато глибше. Вода — символ очищення, в тому числі і духовного. Тому такий малюнок на тілі буде говорити про прагнення людини до духовного зростання і внутрішньої чистоти. Таке тату вибере той, хто завжди намагається вдосконалюватися і розвиватися. До того ж, хвиля на шкірі буде виступати оберегом і захищати людину, очищаючи, подібно хвилі, від будь-якого зла і бруду.

З іншого боку, хвиля — це рух води від вітру, зміна. Тому і символічно такий малюнок буде уособлювати мінливість всього в цьому світі; і в той же час, вміння залишатися спокійним у будь-якій ситуації і при будь-яких змінах. З іншого боку, це може бути символом мінливого характеру. Чим вище хвиля і чим більше піни, тим більш бурхливе море зображено, а значить — тим норовливіше особистість власника тату.

Тату у вигляді хвилі може бути самим різним. Найчастіше їх вибирають дівчата. Для жіночої тату підходять невеликі витончені зображення, як в чорно-білому варіанті, так і в синіх відтінках. Місце на шкірі найкраще підійде на передпліччі або на ребрах. Чоловіки ж частіше вибирають японський стиль і більш об’ємні тату. Часто додають інші морські символи: корабель, дельфін, компас і тп..

Якщо хвиля виконана у вигляді зигзага, то це тільки підсилює символізм руху, як головного стимулу життя. Якщо ж велика хвиля, плавно закруглена і вписана в квадрат, трикутник або коло, то вона буде означати впевненість у собі, внутрішню гармонію і розвиток. А ось натільний малюнок у вигляді декількох хвиль зазвичай вибирають представники морських професій — моряки або просто люди, які не уявляють свого життя без моря.

Особливе значення буде у татуювання, на якому серед хвиль стоїть маяк. Такий малюнок допомагатиме знайти свій шлях в житті і вихід з будь-яких, навіть найскладніших життєвих ситуацій.

Задайте вопрос - мы онлайн!