Лікарі рекомендують татуювання

Фахівці тату-салону поцікавилися у професійних лікарів про користь або шкоду тату, рекомендації щодо догляду за татуюванням.
По-перше, лікарі радять перед походом до тату майстра обов’язково проконсультуватися і з ними. Адже може виявитися наявність алергії або інших протипоказань у вас. Коли татуювання стане загрозою для вашого здоров’я. Для алергетиків дуже важливо також уточнити і склад фарби, якою буде наноситися татуювання, щоб не викликати небажаних реакцій організму. Також лікарі не рекомендують робити собі татуювання в разі хвороби, грипу, вагітності або просто навіть при застуді. Адже для організму це може стати подвійним стресом і викликати неприємні загострення.

Також трапляються ситуації, коли клієнт для хоробрості вирішує випити перед сеансом трохи алкоголю, щоб притупити почуття страху і болю. Але це велика помилка. Адже через алкоголь больові відчуття можуть навпаки посилитися, підвищити тиск, що призведе до більшої кровотечі. А це, крім усього іншого, буде також і заважати майстру в нанесенні малюнка на шкіру, кров буде змивати всю нанесену ним фарбу. А результат буде нечітким і неякісним. До того ж зазвичай тату майстри пропонують своїм клієнтам спеціальні знеболюючі мазі.
Ще один важливий момент – це догляд за татуюванням після сеансу. Доглядати також потрібно вміти правильно. Повне загоєння татуювання зазвичай триває близько одного місяця. Також лікарі радять робити татуювання в більш холодні пори року.

Майстри в кінці сеансу наносять на татуювання спеціальний захист, який обов’язково потрібно буде змити через кілька днів теплою водою з милом. Наступні кілька днів краще мазати малюнок звичайним дитячим кремом або маззю, а після і спеціальною маззю, яку повинен сказати сам майстер тату.
Багато людей, помітивши через пару днів після нанесення татуювання корочку на малюнку починають панікувати. Але не варто переживати, адже це всього лише природний етап процесу загоєння татуювання. До речі, в цей період татуювання буде дуже сильно свербіти. Але варто це витерпіти і не піддаватися спокусі. Це може нашкодити малюнку.

Також на час повного загоєння татуювання не рекомендується відвідувати солярії і лазні, басейни. Це може бути небезпечним для гігієни. І навіть приймаючи душ у себе вдома, у ванній місце татуювання потрібно змастити спочатку вазиліном або жирним кремом. А саму ділянку з тату дуже дбайливо промити теплою водою. Також багато хто помиляється, вважаючи. Що убезпечить від зовнішнього впливу татуювання, просто перебинтувавши його і таким чином приховавши. Це не правильно. Свіже татуювання повинно дихати і бути вільним.