Тимчасове татуювання – це міф!


Мабуть, найбільш неприємним питанням для майстра татуювання виявиться питання про точний термін, протягом якого малюнок залишиться на тілі. По-перше, справжній професіонал татуювання цілком справедливо вважає, що нанесення натільного живопису в обов’язковому порядку має бути повністю обдуманим і логічним, а тому питання про тривалість перебування малюнка на тілі просто неактуальне. По-друге, справжній професіонал ніколи не стане гнатися за кількістю клієнтів, а тому відразу чесно пояснить, що тимчасове татуювання – це абсолютна неправда, яку придумали нечесні майстри, що прагнуть будь-якими методами домогтися прихильності клієнта.

Варто чітко усвідомити для себе, що про тимчасове татуювання не може бути й мови. Як і в більшості випадків, попит просто породжує нову пропозицію. Всі майстри, які дбають виключно про питання отримання доходу, працюють тим же обладнанням і тими ж пігментами, що і чесні майстри. Просто всім клієнтам, які мріють отримати саме тимчасовий живопис, вони кажуть, що через деякий час малюнок розчиниться. Звичайно, після закінчення певної кількості років, через яку, за словами майстра, малюнок повинен був зникнути, ви, як максимум, побачите на його місці абсолютно незрозумілу безформну пляму. Звертатися до татуювальника з питаннями вже пізно, тим більше, що його вже навряд чи вдасться відшукати.

Варіантом непостійною натільного живопису можна вважати візерунок, нанесення якого зроблено за допомогою хни (термін життя обмежений 12 днями) або татуювання напиленням, яке буде зберігатися до першого прийому душу.

Багато людей говорять про татуювання, зроблені на основі перманентного макіяжу, які, нібито, повністю розсмоктуються через 2 роки. Даний міф вкрай небезпечний, адже цей різновид макіяжу просто вицвітає під впливом різних факторів. В додаток до цього варто взяти до уваги процес регенерації клітин шкірного покриву і мінімальну глибину нанесення. Якщо малюнок буде наноситися при дотриманні мінімальної глибини, то не видно його буде вже через місяць. Якщо ж “макіяж” буде наноситися, подібно звичайній фарбі, то він залишиться з вами на все життя.

Виходить, що ні про яку тимчасовість не доводиться і говорити. Або татуювання залишається з вами до кінця днів, або віддайте перевагу намальованій картинці, яка без проблем зникне при прийомі ванни.

Задайте вопрос - мы онлайн!