Чи існують тимчасові татуювання?

Чи існують тимчасові татуювання?Напевно, кожна людина хоч раз у житті замислювався над таким питанням,  чи не зробити собі татуювання? І дуже багатьох людей відразу ж охоплює невелика паніка і тут же виникає безліч питань: це боляче? чи є ризик для здоров’я? чи зможу я позбутися татуювання в майбутньому?

Якщо дві перші проблеми можна вирішити, звернувшись до професійного тату-салону з якісними матеріалами та інструментами, то з третьою проблемою, на думку фахівців, все йде набагато складніше. Адже всім давно відомо, що татуювання – це вічне задоволення, воно залишиться на тілі назавжди! За винятком стороннього втручання і виведення татуювання за допомогою послуг майстра з видалення.

На жаль, багато бажаючих зробити собі татуювання не усвідомлюють до кінця, що зі своїм татуюванням доведеться їм жити завжди, до кінця. Дуже часто клієнти тату-салонів сподіваються, що як тільки татуювання їм набридне, вони відразу зможуть його позбутися. Звичайно ж, не можна стверджувати, що звести татуювання просто неможливо. Але це завжди досить болючий і тривалий процес, в більшості випадків після якого залишаються шрами, рубці або опіки. Ще одним можливим варіантом завжди залишається – перебити стару тату новою, зробити так званий ковер-ап. Але професійні тату-майстри просто в один голос, голосно заявляють, що тимчасових татуювань, які зітруться самі по собі з часом не буває!!!

Відоме в сучасному світі мистецтво Стародавнього світу мехенді набирає обертів та популярності і на сьогоднішній день. Так само як і аеро-тату, тату-наліпки, мехенді вважається тимчасовою тату. Правда, тримаються такі візерунки всього близько двох тижнів, не більше, іноді навіть до першого походу в душ. Справжнє ж татуювання тримається цілі роки! Звичайно ж, для тих хто дуже переживає і сумнівається, але дуже хоче, тимчасове татуювання хною або незмивною фарбою може послужити таким пробним варіантом перед нанесенням вже справжньою. Хоча і в цьому є свої недоліки і ризики – тимчасова тату також може залишити після себе шрам, адже речовина фенілендіамін, з якого виготовляється фарба для неї, може викликати при певних умовах алергічну реакцію.

Звичайно ж, завжди знаходяться горе тату-майстри, які з розумним виглядом заявляють, що можуть зробити тимчасове татуювання. На жаль, на таких «фахівців» часто знаходяться  клієнти. Адже як свідчить закон маркетингу, якщо є попит, буде і пропозиція. Такі майстри зовсім не переживають про якість своєї роботи і вже тим більше, про якусь чесність… Для них головне отримати оплату і заробити на незнанні довірливих людей. А «тимчасові» татуювання роблять вони тим же обладнанням і фарбами, що і справжні.

Також деякі люди вважають, а шахраї вдало цим користуються, що все залежить від фарби, якою набивають малюнок. Є думка, що якщо зробити татуювання фарбою, яку використовують для перманентного макіяжу, то татуювання через рік приблизно зникне… Не ведіться! Це такий же обман і вигадки!

Підвівши підсумки, переконливе прохання і порада – дуже ретельно і відповідально підійдіть до питання вибору тату-салону і тату-майстра. І не варто сподіватися на те, що татуювання дивним чином зникне. Це рішення на все життя!