Яких правил варто дотримуватися у виборі свого татуювання

Яких правил варто дотримуватися у виборі свого татуюванняЗ цієї статті Ви дізнаєтеся, які татуювання зараз в моді, як знайти ідеальний салон для себе і від яких татуювань варто відмовитися! Отже:

1. Методи нанесення тату

Можна виділити 5 основних методів. Відразу хочу позначити, що тільки один з них може вам підійти, заснований на культурному і професійному підході. Решта ж використовуються в основному в тюрмах.

1. З використанням голки, заточеного дроту, який обмотують на кінчику ниткою. Голку умочують тушшю, потім обколюють контури малюнка на тілі. Далі ці контури зафарбовують пастою кулькової ручки або сірникової сірої.

2. За допомогою шаблону, шматочка гуми з намальованим малюнком на ній і гострими голками по його контуру. Гуму змочують в туш і за допомогою одного сильного удару вводять ці голки в шкіру на 30-50 мм.

3. Нанесення малюнка лезом , роблять порізи на шкірі, повторюючи контури малюнка. Потім в ці рани заливають фарбу. Варто зауважити, що це дуже болючий, тривалий і небезпечний для здоров’я метод.

4. Предметом, який ув`язнені роблять з електричної бритви. Це, звичайно, довгий процес але менш болючий. До речі, саме через таке пристосування підвищується ймовірність заразитися ВІЛ.

5. Найбезпечніший метод-спеціальним професійним обладнанням для тату. Ви вибираєте малюнок, який Вам сподобався, майстер перемальовує його на липкий папір і прикладає його до шкіри. Далі апаратом, який має тонкі вібруючі голочки, до яких надходить потрібна фарба, змальовує контури вже нанесеного малюнка. Це також є і самим безболісним способом нанесення татуювання.

2. Вибір тату салону

Перше, що вам варто зробити-це написати перелік салонів, в які ви б змогли піти. Шукати можна скрізь: інтернет, соц мережі, рекомендації знайомих і все тому подібне. Далі варто знайти все-таки час і з’їздити в обрані салони. Якщо Ви відчуваєте, що в салоні Вам щось не подобається, не комфортно або Вам нагрубили, не терпіть! Сміливо йдіть в інший салон! Зробити татуювання — дуже важлива подія, про нього повинні залишитися тільки позитивні емоції, щоб не шкодувати потім все життя.

Уважно розгляньте салон. Обов’язково зверніть увагу на санітарні умови! Не повинно бути жодної загрози занесення інфекції. В салоні має бути чисто, адже вони відповідають за Ваше здоров’я і красу.

Також одним з важливих моментів є спілкування з майстром. На цій консультації обов’язково попросіть показати його портфоліо з роботами. У хорошого тату майстра воно повинно бути обов’язково, чим більше робіт, тим краще. Якщо ж Ви застали майстра під час роботи, зверніть увагу, чи задоволений клієнт, якщо вдасться, подивіться на готовий результат. Це найоб’єктивніша оцінка його майстерності.
3. Догляд за татуюванням

Коли татуювання вже буде зроблено, майстер накладе на неї пов’язку. Із закінченням часу, який він назве, пов’язку обов’язково треба зняти і промити холодною водою. Тільки ні в якому разі не розтирайте тату! Вона повинна сама висохнути. Максимум — це просто трохи промокнути рушником. Кілька разів в день потрібно буде мазати татуювання маззю, кремом або спреєм, яким скаже майстер. Це допоможе полегшити і прискорити загоєння тату. Важливо, через кілька днів тату буде покриватися скоринкою. В цьому немає нічого страшного, так і повинно бути! Ця скоринка буде, поки татуювання не заживе повністю. Зазвичай, це займає один-два тижні. На цей час варто відкласти походи в солярій, лазні, сауни і  тренування, не дозволяється плавати в басейнах і водоймах, засмагати на сонці. Перед прийомом душу, татуювання потрібно замазати вазеліном або жирним кремом. Вже днів через 5 після, татуювання може почати свербіти, кірка буде поступово здиратися. Але ні в якому разі не можна чесати татуювання або намагатися скоріше здерти скоринку! Це може зіпсувати весь малюнок.

4. Які тату краще не набивати

По-перше, не варто набивати тату, про значення якої Ви не знаєте. Не ведіться на просто красиві візерунки, ієрогліфи. Мало хто знає їх справжнє значення. Навіть кращі майстри не можуть бути впевнені на всі сто, що знають це. А ви ж навряд чи хочете ходити з написом “Туалет на ремонті” в ієрогліфах.)) І це не кажучи вже про містичні наслідки від невідомих написів.

З не меншою обережністю варто поставитися і до кримінальних наколок. Часто майстри навіть самі відмовляються такі набивати. Без зайвих жартів, це може бути небезпечно для Вас. Запам’ятайте деякі малюнки, які точно не потрібно набивати, щоб уникнути проблем:

Восьмиконечна зірка. Таку наколку набивають тільки злодії в законі! Навіть не думайте набити її самі!

Череп, який пробитий кинджалом або троянда, змія, що обвиває кинджал. Також набивати можуть тільки злодії! Її значення – «Наше життя – боротьба». Не думаю, що вам це треба…

Оголена жінка з палаючим факелом в руці, тюремна решітка, змія, хрест, людський череп,сокира, гроші. Позначає це – «Ніщо не вічне в цьому світі». В основному наколюють у в’язницях.

Якщо Ви вже засвоїли ці нескладні правила, салон Альянс запрошує Вас на консультацію до майстра. На ній Ви зможете підібрати унікальне татуювання, яка буде підходити саме Вам! Індивідуальний підхід, професіоналізм і безпека гарантовані!