Як правильно вибирати тату-майстра

Як правильно вибирати тату-майстраЯкщо у вас є величезне бажання зробити якісне татуювання, про яке в майбутньому ви не пошкодуєте, тоді ця стаття для Вас!

Одним з важливих моментів у прийнятті рішення про татуювання є вибір тату-салону, де Ви будете її робити. Саме для цього фахівці одного з найпопулярніших тату-салонів Києва виділили перелік порад в цьому виборі.

Визначимося, де можна шукати майстра тату:

1. Сарафанне радіо — до порад знайомих варто прислухатися, але все-таки рішення приймайте самі. Адже не всі чітко і правильно розуміють, яким повинен бути майстер. Судження про салони і фахівцях часто суб’єктивні.

2. Інтернет, соціальні мережі — найпоширеніший спосіб. І це не дивно, адже на сьогодні в інтернеті можна знайти безліч важливої і корисної інформації і про салон, і про майстра, його портфоліо та відгуки. Плюсом також є можливість поспілкуватися безпосередньо в листуванні.

3. Особисті візити в тату-салони — це вже завершальний крок при виборі майстра, коли Ви вже відібрали кілька варіантів для себе.

Як показує практика, з допомогою сучасних технологій не так вже й важко знайти хороший салон з професійними художниками. Більш копітким є вибір фахівця, який за всіма параметрами буде підходити саме Вам. З такої нагоди, кращі майстри Києва склали список найважливіших критеріїв, на які потрібно акцентувати увагу при виборі:

1. Не варто думати, що тільки в найпрестижніших салонах хороші працівники і віддавати перевагу тільки таким салонам. Вибирайте саме майстра! Адже це він буде робити Вам татуювання. Багато салонів практикують попередні консультації, на яких можна познайомитися і поспілкуватися в живу.

2. Не варто вибирати майстра тільки орієнтуючись на розташування салону, ближче до дому. Татуювання Ви робите на все життя! Витрачений час на дорогу, хоч і на інший кінець міста, варто того, щоб пізніше не шкодувати про якість зробленої тату.

3. Обов’язково попросіть у майстра портфоліо! Чим більше робіт він зробив, тим краще. Зверніть увагу, чи є у нього великі роботи — рукава, спина, ноги. Люди зазвичай довіряють такі роботи тільки перевіреним майстрам.

4. Поцікавтеся, в яких стилях він працює. Чим більше стилів він освоїв, тим про вищий рівень його професіоналізму можна судити.

5. Якщо ж Вам відмовляються показувати свої роботи або його портфоліо складається тільки з маленьких і не зовсім якісних робіт, варто задуматися. Чи готові Ви довірити йому своє здоров’я і тіло?

6. Зазвичай, у професійних майстрів існує сайт, на якому викладені їх роботи, відгуки, правила по догляду за тату і рекомендації, форуми з клієнтами і просто цікаві статті про татуювання.

7. Якщо Ви хочете перекрити або виправити Вашу невдалу тату, переконайтеся, що раніше у майстра був подібний досвід. Адже шкіра-специфічний матеріал, на якому не можна просто стерти гумкою. Для таких робіт необхідний досвід і розуміння, як правильно перекрити вже наявну тату.

8. При знайомстві зі сторінкою або сайтом, особливу увагу приділіть відгуками. Якщо вони негативні, їх дуже мало, або їх просто немає, задумайтеся про причини.

9. Запам’ятайте, професіонал не робитиме тату неповнолітнім без батьківської згоди!

10. Про те, що хороші майстри не роблять татуювання за “пляшку”, думаю, говорити і не варто.

11. Вартість татуювання:

У бажанні заощадити на тату, Ви можете піддати себе і своє здоров’я небезпеці!

– У професійних фахівців немає дешевого або сумнівного обладнання, неякісних матеріалів або засобів захисту та стерилізації. Це також впливає на вартість тату.

– Не варто вестися на дешеві роботи. Адже татуювання — це праця, мистецтво. Професіоналізм в цьому приходить тільки з роками роботи і досвідом. А за професіоналізм потрібно платити.

– Професійний тату-майстер про татуювання знає все. По-цьому, він з легкістю дасть вам відповідь на будь-яке питання про тату, догляд за ними, дасть пораду при виборі малюнка.

Дотримуючись описаних порад, Вам вдасться знайти саме вашого майстра!