5 чоловічих думок про жіночі тату

5 чоловічих думок про жіночих тату

До татуювань люди завжди ставилися по-різному. Особливу увагу заслуговують татуювання на жіночих тілах. При чому увага не тільки з чоловічого, але і з жіночого боку. Деякі дотримуються думки, що це зухвало, інші — що це мистецтво.

Для жіночої половини більш цікавим є думка чоловіків. Згідно з опитуваннями тату-салонів, є кілька чоловічих думок з цього приводу.

1. Для тих, хто проти при вигляді татуювання у дівчат створюються такі асоціації:

– дівчата стародавніх професій

– дівчата з кримінальним минулим

– дівчата нетрадиційної орієнтації.

Таке стереотипне мислення, на жаль, ніяк не може зникнути з роками. Деякі чоловіки стверджують, що татуювання допустимі і терпимі тільки в молодому віці, а жінки подоросліше з ними виглядають просто безглуздо і смішно. Також, на їх думку, тату повинне підходити і збігатися зі стилем і способом життя її власниці.

2. Не секрет, що татуювання завжди привертали увагу. Так само і чоловіки із захопленням дивляться на прикрашене жіноче тіло. Правда, є один нюанс — татуювання чоловіки люблять і з цікавістю спостерігають на чужих жінках. Через ревнощі, далеко не кожен захоче бачити на своїй половинці таку прикрасу, щоб не придбати суперника або зайву увагу!)

3. Ще однією думкою є-татуювання можливе, але не будь-яка і не скрізь! Найчастіше, чоловіків приваблює невелике Татуювання, та ще й бажано, щоб в місці, де тільки він зможе розглянути.) Великі татуювання на всю спину приваблюють, але не всіх. Багато хто вважає великі малюнки на тілі просто нежіночими.

За підсумками опитувань, найбільш прийнятними місцями для жіночих тату є:

Щиколотка

Ключиця

Лопатка

Поясниця

Потилиця

Сідниця

Але слід пам’ятати, що набити татуювання на всі ці місця буде не зовсім правильно! Вважається, що чоловіки можуть “терпіти” не більше, ніж дві татуювання.

4. Існує ще одна позиція чоловіків — хоч все тіло змалюй, головне — душа. Їх зовсім не цікавить, скільки татуювань на вашому тілі і чи є вони взагалі, аби була хорошою людиною. Для них татуювання — це ні добре, ні погано. Вони просто байдужі до зовнішніх нюансів.

5. Трапляються чоловіки-психологи, які за татуюваннями намагаються дізнатися щось більше про дівчину, її характер і цінності. Для них малюнок на тілі несе дуже значимий і таємний сенс. Адже рішення зробити татуювання – це не просто плаття купити, а усвідомлений і обдуманий вибір.

Підсумовуючи всі думки, напевно доречно припустити, що ставлення чоловіка до татуювання, все-таки, залежить від його ставлення до жінки! І якщо ви все ж впевнені в своєму бажанні зробити тату, для Вас надається величезний вибір малюнків!