Ягуар татуювання – значення татуювань

Ягуар татуювання - значення татуюваньЯгуар, як найпотужніших хижак Центральної і Південної Америки перекочував в міфи і сказання індіанців також став символом для тату. Зокрема чорно-жовте забарвлення хутра ягуара послужило приводом до створення міфу про те, що ягуар з жовтим хутром підносить на небо сонце, а чорний тягне по небозводу місяць. Шамани племен ацтеків, майя і ольмеків не залишили без уваги цю тварину і обрали його в якості супутника. Адже тату ягуара уособлює собою провідника між свідомістю і несвідомим людини.

Дзеркальний погляд ягуара вводив в священний трепет індіанців, які вважали що ягуар здатний відобразити в них думки людей і таємниці майбутнього. Обожнювання і страх перед цим хижаком, становлять складне і багатозначне враження, замішане більшою мірою на містиці або ж фізичних якостях.

Психоаналітична теорія Юнга найбільшою мірою резонує з енергетикою ягуара як символу. Адже славетний доктор психології у своїй теорії колективного несвідомого багато в чому надихався містичними поглядами про можливості доступу свідомості індивіда в колективне несвідоме. Ягуар в даному разі, як уже було згадано вище, являє собою міст між свідомістю і несвідомими мотивами. Тату ягуара в даному випадку, служить людині як помічник для проникнення в свої найпотаємніші куточки розуму подібно шаману.

Такі аксесуари як хутро, кігті, зуби ягуара використовувалися в одязі в якості прикрас найвпливовіших осіб.

Татуювання з ягуаром безсумнівно можна розглядати як ознаку престижу і високого становища в суспільстві. Однак традиційні значення тату великих кішок ще ніхто не відміняв. На ряду з тигром, пантерою або гепардом, ягуар так само втілює в собі якості стрімкості, швидкості, мощі та інших якостей властивих прогресивним і сильним людям.