Японські і Китайські стилі тату і їх значення, дракон стиль Орієнтал (східний стиль) – значення татуювань.

Східна культура подарувала світу буддизм, філософію Китаю, японську каліграфію і насолоду спогляданням живої природи. Ці надбання народів Китаю, Японії та інших країн східного регіону знайшли своє втілення в татуюваннях, а саме в стилі “Орієнтал”.

Тату Ієрогліфи, як частина стилю орієнтал, вміщують в собі не тільки угруповання строгих лінії, своєю загадковістю привертають увагу до західного світу, але ще і глибокий сенс. Всього одним символом можна виразити такі речі як любов, відданість, сила, сторони світу, стихії а так само будь-яке інше поняття або думку, що відображають світогляд носія такого тату. Східний стиль татуювань включає в себе не тільки ієрогліфи як спосіб письмової комунікації але і складні візерунки, риби, тигри, символи буддизму, літери санскриту.

Традиційним для східного регіону і в той же час популярним в усьому світі, є татуювання дракона. Дракон в уявленні східних народів втілює в собі відразу всі сторони світу і чотири стихії. Одні з них нагадують вертких і моторних ящірок, інші дихають вогнем і літають по небу. Дракон був символом влади імператора і в той же час втілював в собі надприродні сили.

Китайський народ так полюбив цю міфічну істоту, що в один момент історії став ототожнювати її з пращуром китайського народу. Японці шанували цю рептилію не менше ніж їхні сусіди китайці з великої землі. Зображення драконів красувалися на одязі правителів сходу, нагадуючи про те, що правитель знаходиться під заступництвом цієї могутньої істоти.

Тигр, так само як і дракон шанується на сході, а значить знаходить собі місце у вигляді тату на плечі, спині або вздовж кінцівок. Цей шановний хижак безсумнівно несе в собі символіку лідерських і вольових якостей.

Мотиви татуювань в стилі Орієнтал (Китайські і Японські стилі і символи), передбачають необхідність великої площі шкіри для її нанесення. Татуювання Дракон, тигр, коі (риба короп), Японська маска ханья або ж сюрреалістичні візерунки виглядатимуть вражаюче тільки у великому форматі.