Всі таємниці японського стилю татуювання


Історія мистецтва татуювання в Японії тягнеться ще з дуже давніх часів. Хоча при цьому вперше про Японські тату як про окремий стиль тату-майстерності, заговорили тільки на початку сімнадцятого століття, за часів правління Токугава. Ідеї для сучасних тату цього стилю беруться з гравюр саме цих часів.

Напевно, дуже важливо, щоб люди знали той факт, що японські татуювання, по-перше, є символом кримінального суспільства. Адже колись давно японці в такий спосіб таврували різних злочинців, наносячи на тілі напис про його злочин, який він скоїв. Таким способом ще в 1700 році було вирішено замінити страту — відрізання руки, вуха, носа і тд. Вважалося, що людина, яка має на своєму тілі татуювання не зможе більше нормально існувати в суспільстві. Тому, відгородившись від “нормального” життя, вони почали шукати таких самих, як і вони самі. З цього і починалися угруповання в різні банди і кримінальні сім’ї, які продовжували жити злочинним життям вже спільно. До речі, саме так і зародилася відома у всьому світі японська мафія якудза!

Набивали такі розпізнавальні знаки без особливої фантазії, і найчастіше вони виглядали просто жахливо… Тому злочинці самі почали домальовувати різні елементи на своїх мітках, роблячи їх більш красивими. З плином часу це стало мистецтвом! І вже в 1800 році татуювання перестало бути виключно злочинним знаком і набуло популярності серед простих людей. До речі, першими перебрали цю традицію у бандитів повії…

Більшість європейських жителів татуювання в японському стилі вважають просто екзотичними малюнками, які сьогодні в моді. Східна культура так і притягує своєю таємничістю, самобутністю і хитромудрістю, набуваючи все нових сюжетів.

Дуже популярними є у всьому світі татуювання з ієрогліфами. І не дивно, адже не дивлячись на невеликі розміри, цей знак може розповісти цілі історії з життя!

Дуже часто у людей з’являється бажання і ідея зробити тату зі своїм ім’ям в ієрогліфах. Хоча будь-який фахівець Вам пояснить, що це зробити просто неможливо. Адже в японській мові немає алфавіту і відобразити слов’янське ім’я без нього просто напросто не вийде.

Ще одним надзвичайно популярним малюнком з японської культури є квітуча гілка сакури. В Японії вона служить символом людського життя, його тлінності. Також не можна не згадати і про яскравих і барвистих драконів з японської міфології. Варіантів їх зображення — величезна кількість. Легенди кажуть, що такі дракони здатні існувати і на землі, і на небі, і під водою. Тому японці вважають, що дракон здатний захистити людину від вогню. Відповідно, найбільш поширеним таке татуювання є серед професії пожежників. Також, крім усього іншого, дракон є символом сонця, а в різних інтерпретаціях може нести зовсім інший зміст. Так, значення цього зображення змінювалося з ходом часу, епохи і залежало від конкретного майстра, який б’є татуювання. З найпопулярніших значень цього східного персонажа-сила, мудрість, влада.

Також дуже часто в традиційному японському стилі можна зустріти малюнки древніх воїнів і самураїв. Це є свідченням того, що татуювання було тісно пов’язане і з бойовими мистецтвами цього народу. Також популярним є зображення в японських татуюваннях тигра. В цій країні саме його вважають царем всіх тварин. Його значення — це сила і міць, знак справжнього воїна. Так само часто зображують і рибу коропа. Він символізує собою витривалість, відданість і силу духу воїна. Існує легенда в японській міфології про коропа, який зумів дістатися до водоспаду до неба і перетворився на могутнього дракона.

Підводячи підсумки, можна відзначити, що татуювання для японської культури є невід’ємною частиною життя цього народу в усі часи свого розвитку. Вона приваблює своїми загадками і таємницями, які можна розгадати в мистецтві татуювання. До того ж татуювання в японському стилі завжди виглядає дуже модно і інтригуюче, прикрашаючи своїх володарів.

Хочете набити собі татуювання в японському стилі? Зверніться за консультацією до досвідченого майстра і додайте своєму тілу інтриги…

Задайте вопрос - мы онлайн!