ТАТУЮВАННЯ ЮПІТЕР

ТАТУЮВАННЯ ЮПІТЕРФахівці стверджують, що обираючи собі татуювання, ескіз варто дуже уважно і обережно підійти до цього рішення. Адже не дивлячись на популярність сьогодні художнього татуювання, яке по суті не несе сенсу, а надає лише красу та естетику тілу, існують і тату, які можуть вплинути на хід життєвих подій людини. Зазвичай, такий варіант можливий, якщо людина сама надає своєму малюнку на тілі занадто велике значення і вносить дуже глибокий і особистий сенс. З цієї причини візерунки на тілі і можуть вплинути на долю людини. Тому варто уважно вивчити, наскільки позитивну енергетику може мати Ваше татуювання.

Одним з таких знаків можна вважати татуювання Юпітера. Цей символ відомий нам завдяки древнім міфам Риму. Юпітер тоді був для римлян знаком неймовірної сили могутності. Його часто порівнювали за своєю владою і здібностями з богом богів Зевсом. Вважалося, що він здатний покарати або винагородити кожну людину по його заслугах.

Саме на честь цього бога і була названа величезна планета Сонячної системи Юпітер. До того ж, існує також думка, що кожна з планет має особливий зв’язок зі знаками зодіаку і гороскопами. До речі, це також є однією з найактуальніших і затребуваних тематик при виборі татуювання. Тому для тату-майстрів завжди досить цікаво фантазувати і поєднувати в одному ескізі кілька напрямків, пов’язаних зі знаком Юпітера.

До того ж, цікаво, що Юпітер можна навіть зустріти і в інших науках, не тільки в астрології або історії. Наприклад, хімічний елемент цинк, день тижня четвер і різні довголітні рослини позначають англійською буквою» зет”, яка також символізує і знак Юпітера.

Якщо говорити саме про значення Юпітера в мистецтві татуювання, то це найчастіше багатство, везіння і удача. Роблячи собі такий малюнок на тілі, люди зазвичай намагаються підкреслити на свої якості. Наприклад, такі як впевненість у собі, сила, влада, жага змін у житті, внутрішня сила. Часто знак Юпітера набивають люди, які за гороскопом відносяться до знаку Стрільці.

Такі татуювання властиво робити абсолютно всім, як чоловікам, так і жінкам. При чому оригінально і красиво татуювання може виглядати в будь-якій колірній гамі-просто чорно-біла тату, або яскравий барвистий. Підкреслити свою індивідуальність можна, вибравши оригінальний, найбільш підходящий особисто Вам стиль виконання.