Скільки заживає татуювання

Скільки заживає татуювання
Тату-майстри часто звертають увагу, що їхні клієнти зазвичай не до кінця розуміють, що процес нанесення татуювання не закінчується відразу ж, як тільки вони вийшли з кабінету фахівця. Але ж далі йде продовження-процес загоєння татуювання. На жаль, заживає татуювання не один день і навіть не один тиждень. Це може багато в чому залежати від Ваших докладених зусиль і гігієни. Тому просто необхідно для кожного носія татуювання знати деякі особливості процесу загоєння татуювання.

Етап загоєння в народі багато хто називає регенерацією або буднями ящірки. Звичайно ж, мова йде не про здатність відростити новий хвіст або, в разі людини, будь-яку іншу частину тіла. Організм людини здатний відновити верхній шар шкіри. Хоча саме цей момент може залежати від багатьох зовнішніх факторів, умов і ситуацій.

Зазвичай, турботливі тату-майстри відразу ж після сеансу розповідають про це – фактори і особливості, які здатні вплинути на швидкість і якість загоєння татуювання. Отже, підведемо короткий список всіх цих пунктів:

1. Досвід і професіоналізм, майстерність фахівця, який Вам робить татуювання.

2. Особливості організму людини, її імунітет.

3. Здатність і швидкість організму до регенерації, загоєння ран.

4. Тип шкіри людини.

5. Дотримання всіх правил і порад по догляду за татуюванням.

Звичайно ж, на деякі пункти людина просто не може ніяк вплинути. Але найпростіше, безпосередньо залежне від серйозності і відповідальності клієнта — це правильний догляд з дотриманням всіх рекомендацій. Якщо раптом майстер сам не згадав і не розповів Вам, як правильно це потрібно робити, не соромтеся запитати самі. Адже мова йде не тільки про естетику Вашого тіла, але і можливо про здоров’я. В іншому випадку, Вам може знадобитися наступна корекція зображення на тілі, а це ще один стрес для шкіри і організму в цілому. До того ж, якщо робити все правильно, час на загоєння може значно скоротитися!

Так давайте ж поговоримо більш детально про догляд за новоспеченим татуюванням:

1. Протягом доби не можна знімати захисну пов’язку, яку повинен буде накласти майстер після сеансу.

2. Перед прийняттям ванни або душу, ділянку з малюнком необхідно буде обов’язково змащувати вазеліном або будь-яким дитячим милом. Після водних процедур ні в якому разі не варто терти татуювання, краще дати їй висохнути самостійно.

3. Тільки свіжу рану потрібно обов’язково змащувати якимось антибактеріальним кремом або маззю. В основному, тату-майстри радять це робити за допомогою Бепантена.

4. Також просто категорично забороняється протирати рану будь-якими речовинами, які містять спирт. Найкращим варіантом буде відмова взагалі від алкоголю на днів 15!

5. Фахівці радять на період загоєння татуювання обов’язково вживати продукти, які містять вітамін Е!

Також майстри відразу попереджають, що через кілька днів після нанесення татуювання, просто нестерпно вона почне свербіти. Ні в якому разі не варто зриватися і піддаватися цьому бажанню! Варто трохи потерпіти і не розчісувати малюнок. В іншому випадку, час процесу загоєння набагато затягнеться, можуть виникнути проблеми і складності, аж до зараження крові. Плюс до всього після повного загоєння можуть залишитися шрами на малюнку, які будуть заважати естетиці татуювання.