Значення татуювання перлина

татуювання перлинаТатуювання з дорогоцінними каменями — дуже оригінальна і естетична ідея. При цьому, кожен окремий камінь має свій символізм. Напевно, найбільш незвичайний і особливий з них — перлина, адже не схожа ні на який інший, і її ні з чим не можна сплутати. І значення татуювання перли дуже особливе.

Всі ми знаємо, яким чином в природі утворюється перли. В раковину молюска потрапляє звичайна піщинка, і протягом довгих дванадцяти років, покриваючись перламутром, перетворюється в дорогоцінний камінь, розміром з горошину. З огляду на такий складний процес, не дивно, що перли так високо цінується. Ну і звичайно, вона ще й дуже красиво і естетично виглядає і просто ніколи не виходить з моди в якості прикрас.

Значення татуювання перлина тому і буде полягати в унікальності, цінності і розкоші . З давнини перли особливо шанувалися і цінувалися, їх міг собі дозволити далеко не кожен, а лише забезпечені люди. Особливо їх любили володарі: Індійські Раджі, єгипетські фараони, Європейські королі; прикрашаючи ними не тільки прикраси, корони і одяг, а й побутові предмети і палаци. Тому в татуюванні перлина буде символом багатства і розкоші, і як талісман буде притягувати в життя людини матеріальні блага.

Частіше татуювання у вигляді перлини вибирають дівчата, так як завдяки своїй зовнішній красі, вона асоціюється з жіночністю. Білий колір каменю уособлює внутрішню чистоту і непорочність. Найчастіше дівчата вибирають малюнки у вигляді красивої раковини з перлиною всередині, або намисто з перлів, переплетене з іншими жіночними елементами, наприклад, квітами або мереживом. Також можна створити образ морської богині, з перлами всередині. Виглядають такі натільні малюнки дуже витончено, а наносити їх варто на жіночних місцях: на ключиці, на щиколотці або під грудьми. Дуже цікаво виглядають татуювання у вигляді перлинних браслетів на зап’ясті.

Так як перлина знаходиться в раковині, вона уособлює внутрішню красу і чистоту, приховану під зовнішньою оболонкою. Тому, людина таким малюнком на шкірі, буде символізувати свою внутрішню особливість, унікальність, «родзинку». Адже кожна людина індивідуальна і має безліч прихованих від сторонніх поглядів, талантів і особливостей. Подібно раковині, людині складно розкритися, але якщо комусь вдасться підібратися до неї ближче, то він зможе розглянути дорогоцінну унікальність, приховану в її душі.

Задайте вопрос - мы онлайн!