Жінки з татуюваннями більш доступні


На думку дослідників, вважалося, що молоді жінки з тату, більш привабливі для чоловіків, і викликають у них підвищений інтерес до представниць прекрасної статі. А жінки без татуювань, є менш привабливими. Привабливість красунь з тату для чоловіків, на думку вчених, полягала в тому, що нібито вони більш розкуті, доступні для знайомства, для швидкого встановлення контакту і для сексу.

Ці дослідження проводилися на берегах французької Бретані, влітку в розпал пляжного сезону. Для проведення експерименту було залучено 58 представниць прекрасної статі. Потім для безпосереднього проведення експерименту з них було залишено 20 красунь, які були розділені на дві групи по 10 чоловік в кожній. Першій десятці були зроблені (нанесені) тимчасові татуювання на тіло в нижній частині спини в області попереку, такі татуювання, під час проведеного експерименту, вважалися найбільш модними і поширеними серед багатьох жінок. Друга половина випробовуваних красунь залишилася в своєму природно вигляді-без нанесення будь-яких малюнків на тілі. Щоб скласти кращу статистику і зробити результати експерименту більш достовірними, у ході експерименту було зроблено 20 походів для дослідження, протягом всього літнього сезону.

В ході експерименту виявилось , що припущення вчених соціологів повністю підтвердилися, дійсно жінки з татуюваннями викликали більший інтерес у представників сильної статі. Чоловіки набагато швидше і охочіше реагували на жінок з нанесеними татуюваннями, а ось жінки без татуювань теж не залишалися без уваги, але по відношенню я ним чоловіки поводилися більш стримано. Також поведінку чоловіків ускладнювалося ще й тим, що їх реакція була майже миттєвою, чоловіки без вагань приймали рішення піти на контакт з жінками з тату. Усім відомо, що чоловіки діляться за своїм темпераментом по відношенню до жінок, на більш рішучіх в своїх діях, менш рішучих і навіть боязких. Експеримент дозволив встановити факт, що у разі прийняття рішення про знайомство не було майже ніякої різниці в реакції чоловіків з різним темпераментом.

На цьому експеримент не закінчився, далі було проведено опитування молодих чоловіків, середній вік яких склав приблизно 20 років. Всього в опитуванні брало участь 400 молодих хлопців. Задавалося всього два питання; перший – яка з молодих дівчат, на їхню думку, з татуюванням або без неї, швидше погодиться піти на побачення з незнайомим хлопцем відразу після знайомства? Друге питання, – яка із зазначених дівчат погодиться залишитися на ніч з незнайомим хлопцем відразу після побачення? І додатково задавалося питання: яка з дівчат на їх погляд більш приваблива, з татуюванням або без татуювання. В результаті – більшість опитуваних висловилися на користь дівчат з татуюваннями, хоча і не всі були згодні з такою думкою.

Не обійшлося і без критиків чистоти експерименту, вони заявили, що татуювання було нанесене у всіх дівчат тільки на попереку, а це не говорить про те, що експеримент може вважатися закінченим.