Жіночі тату рукава

Як відзначили досвідчені фахівці тату салону, в своєму бажанні прикрасити своє тіло татуюваннями, люди намагаються задіяти все більше і більше свого тіла. Багато їх клієнтів хочуть набити собі тату рукава. Тобто покрити малюнками тіло від плеча і до зап’ястя, по колу.
Такий вибір буде оригінальним і вдалим для бажаючих підкреслити свою індивідуальність. Як дівчата, так і чоловіки вибирають собі такий об’ємний варіант. Адже для тату на такій ділянці тіла є достатньо місця, щоб втілити будь-які фантазії та побажання.До того ж, при необхідності татуювання на руці можна приховати під одягом, або за допомогою прикрас.
Якщо говорити конкретно про жіночі татуюваннях рукава, то можна виділити кілька їх видів. Так як руку чисто візуально можна поділити на три зони, то виділяється довгий рукав, напів рукав, чверть рукава.

Довгий рукав займає повністю всю руку. Пів рукава від плеча і до ліктя, або ж навпаки, від ліктя і до зап’ястя. І чверть рукава це половина передпліччя.
На щастя, з кордонами і рамками для рукава все не так строго і розмір малюнка можна вибирати довільний. Дівчата в основному вибирають для себе розмір в пів рукава, на передпліччі.
Через свій обсяг рукав може вмістити в себе досить багато сюжетів і малюнків, навіть не пов’язаних один з одним. Але, природно, частіше всі вибирають одну композицію, з єдиною сюжетною лінією.
Ні для кого не стане секретом, що напевно найскладнішим питанням буде вибір ескізу для майбутнього татуювання. Дівчата для своїх тату рукавів в основному вибирають квіткові малюнки, казкові або магічні малюнки.
Також досить популярним залишається і тваринна тематика.

Дуже важливо відзначити, що тату рукава відрізняються особливою складністю у виконанні. Тому рекомендується не намагатися заощадити, а краще звернутися в професійний тату салон, до професійного майстра татуювання. Шукати краще перевірених фахівців або хоча б майстра з позитивними відгуками від попередніх клієнтів. Також важливо скористатися пропозицією хороших тату-салонів, які запрошують для початку своїх клієнтів на попередню консультацію. Адже познайомиться з майстром, зрозуміти чи знайдете Ви з ним спільну мову, чи зможе він втілити ваші ідеї в ескізі і просто обговорити можливі нюанси, дуже важливо перед прийняттям рішення зробити собі татуювання.