Жіночі тату, татуювання для дівчат-значення татуювань

Жіноче тіло завжди служило об’єктом поклоніння поетів і художників, еталоном грації і земним втіленням уявлень про досконалість. Знаючи, наскільки сильну владу дає їм краса, жінки в усі часи прагнуть зробити своє тіло ще більш привабливим. Прекрасну можливість зробити це надають жіночі татуювання, які підкреслюють природні достоїнства зовнішності жінки і привертають увагу чоловіків. На думку психологів, стильне салонне татуювання значно підвищує самооцінку будь-якої дівчини.

У порівнянні з чоловічими, жіночі малюнки відрізняються великою витонченістю і меншим об’ємом. Широке поширення набули зображення, що є уособленням позитивних рис жіночого характеру. Дівчата, що відрізняються мрійливістю і романтизмом, віддають переваги тендітним феям, невагомим метеликам і бабкам, а також романтичній в’язі з витончених візерунків або сердечок. Не менш популярні зображення, що несуть в собі символічний сенс. Жінки, що володіють багатим внутрішнім світом, цікавляться езотеричними науками, прикрашають своє тіло знаками зодіаку, сакральними символами, стилізованими зображеннями рослин або тварин. Такі символи несуть в собі інформацію про характер господині. Наприклад, зображення скорпіона говорить про сексуальність, рись-про незалежність, а Змія – про мудрість. Не менш популярні зображення ангелів, зірок або драконів. Особливе місце займають знаки-талісмани в ідеї різних малюнків-наприклад, для залучення удачі можна наколоти золоту підковку або відповідний ієрогліф. Нарешті, серед дівчат завжди залишаються затребуваними зображення квітів.

До більш екзотичних відносяться татуювання у вигляді етнічних орнаментів, які зазвичай прикрашають поперек. Крім того, багато дівчат люблять прикрашати своє тіло крилатими висловами англійською або французькою мовами. В даному випадку напис говорить сам за себе.

Що стосується місць нанесення, то жіночі тату, на відміну від чоловічих, часто недоступні сторонньому погляду. Щоб підкреслити унікальність і красу свого тіла, дівчата обирають нанести майже непомітне татуювання на шию, прикрасити витонченим орнаментом поперек або приємно здивувати свого коханого вишуканим татуюванням, прикрасити венерин пагорб. Втім, досвідчені цінительки олдскул-тату прикрашають класичними малюнками і свої плечі, лопатки, стегна або ікри ніг. Якщо ж ви хочете, щоб ваше татуювання було помітне оточуючим, але при цьому не приваблювало зайву увагу, нанесіть його на внутрішню сторону зап’ястя.