Особливості тату для дівчат

Навіть одні з найдосвідченіших і професійних фахівців не можуть однозначно стверджувати, які татуювання відносяться строго до жіночих тату, а які є тільки чоловічими. Звичайно, дуже і дуже давно малюнки на тілі служили певним досьє людини, вказували на його місце народження і інші нюанси, події в житті носія таких візерунків. За цими тату можна було легко зрозуміти, жінці або чоловікові вони належать. На щастя, такі часи вже давно минули, принаймні для більш цивілізованих країн. При цьому і сьогодні існують якісь особливості натільних малюнків, які більш притаманні саме жіночим тату.

Існує категорія просто естетично красивих, художніх татуювань. Безумовно, такі сюжети і варіанти не мають ніякої прив’язки до певної статі. Вони актуальні і цікаві для всіх. При цьому є такі сюжети, які є більш популярними серед дівчат. Отже, розглянемо їх більш детально.

Перше, всілякі написи, з милим жіночним шрифтом і фразою, що описує жіночі мрії і життя в цілому. Особливо популярні для цього такі місця, як зап’ястя, передпліччя, щиколотки. Найбільш влюбливі і сентиментальні дівчата вирішуються навіть набити на своєму тілі тату з ім’ям коханого. Хоча також це може бути ім’я та іншого дуже важливого і значущого людини в житті дівчини – батьків, дітей, подруги, вчителя по життю. До речі, найчастіше дівчата вибирають в якості написів саме ім’я своєї дитини, дату і місце його народження. Шрифт в основному вибирають курсивний, з безліччю візерунків і завитків.

Ще одним популярним для дівчат місцем для напису є зона під грудьми, на ребрах. Варто відзначити, що виглядає це досить привабливо і інтригуюче.

Ще один вид дівочих татуювань — це кольорові і яскраві малюночки. В основному, дівчата вибирають собі татуювання у вигляді різних кольорів, букетів. У той час як чоловіки в усьому дотримуються стриманого стилю і набивають частіше прості, чорно-білі татуювання. Вони більш природно виглядають на чоловічому тілі, та й більше підходять брутальному образу.

Також причиною такої симпатії до кольорового може бути і загальна поведінка прекрасної половини людства. Адже вони і в повсякденному житті частіше експериментують зі своєю зовнішностю, перефарбовуючи багато разів волосся в різні кольори, роблячи новий макіяж з яскравими очима і губами, вибираючи більш привабливий і кольоровий одяг.

Ще одним нюансом в жіночому татуюванні може виявитися місце нанесення малюнка. Дуже рідко, практично ніколи, чоловіки не вибирають для своого татуювання стегна. Для дівчат же це місце дуже цікаве. Це завжди красиво, достатньо місця, щоб вмістити будь-який сюжет і будь-який малюнок. Також дами частіше хлопців набивають тату за вухом або на стопах, на пальцях.

Звичайно ж, це все припущення і спостереження, які не варто сприймати за істину. Адже кожна людина унікальна і неповторна. Тому і вибирати малюнок, місце для тату варто також кожному особисто для себе, враховуючи лише свої погляди і бажання.

Задайте вопрос - мы онлайн!