Значення татуювання жираф

татуювання жирафТатуювання з тваринами дуже популярні. Але є такі ідеї, які просто не можна назвати банальними. Наприклад, значення татуювання жираф.

Красива, граціозна, велична і унікальна тварина — жираф завжди викликає захоплення. Ми мало знаємо про цих тварин, тому і татуювання з їх зображенням зустрічаються не часто. Складно відразу припустити, що ж може означати такий малюнок на шкірі.

Значення татуювання жираф — це спокій, гармонія, дружелюбність і доброта. Жираф-тварина велична і мирна, яка рухається розмірено і спокійно. Це викликає асоціації зі спокоєм і внутрішньою гармонією. Саме ці якості бажає зміцнити або залучити людина з такbv татуюванням на шкірі. До того ж, через його довгу шию, жираф-тварина унікальна. Тому символічно тату з ним буде уособлювати індивідуальність, оригінальність і унікальність особистості. Таку ідею обере людина з оригінальним, творчим мисленням. До того ж, відомо, що жирафи завжди йдуть на контакт і живуть у мирі між собою і з іншими тваринами. Так що такий натільний малюнок допоможе знаходити спільну мову з людьми.

Символізм такого татуювання просто не може бути негативним, адже викликає тільки приємні асоціації та емоції. До того ж воно буде залучати в життя свого власника гармонію і спокій, а ще сприятиме достатку, щастю і успіху; стане оберегом від поганого впливу і помічником у досягненні цілей. Логічно, що таку ідею вибирають люди спокійні і врівноважені, доброзичливі й позитивні, які прагнуть до гармонії з іншими людьми, зі світом та з самим собою.

Татуювання з жирафом дуже універсальне, воно підійде і чоловікові і жінці. Головне, підібрати вдалий ескіз і стиль нанесення. Звичайно, найефектніше виглядають великі, кольорові реалістичні малюнки. Для виконання такої ідеї знадобиться велика ділянка шкіри і хороший, досвідчений тату-майстер. Але також жираф стильно виглядає і в інших стилях: графіці, акварелі, дотворку, в мультяшному вигляді та ін.. Так як тварина це унікальна, вона буде впізнаваною в будь-якій техніці. Часто малюнки з жирафом роблять в гуморній формі, зображуючи його, наприклад, в піджаку або за незвичайним заняттям. Такий варіант вибере людина оригінальа, позитивна і весела. Розмістити на шкірі таку ідею можна де завгодно, все залежить від розміру малюнка. Довгастий жираф буде гармонійно виглядати на нозі або на руці.