Тварини в тату-салонах


Ця стаття для всіх любителів тварин, які просто не уявляють своє життя без своїх вихованців! Природно, Вам хотілося свого улюбленця брати з собою всюди — магазини, парки, побачення, кіно і безліч інших місць. Але чи завжди це доречно? Чи може ваш “друг” піддати вас справжній небезпеці?

Напевно, ви розумієте, що мова йде про медичні установи, де ви легко можете підхопити інфекції. Зокрема, поговоримо про тату-салони.

Перша причина, чому не варто брати тварин з собою в тату салон — це гігієна. Вона ж є, напевно, і самою основною. Привівши з собою собачку, наприклад, ви можете викликати бурю обурень і претензій. Адже Ви знаєте, що у неї є всі потрібні щеплення, немає бліх і кліщів, завжди чистенька і доглянута, та й взагалі вона наймиліше створіння! Для оточуючих тварина стане загрозою. Навіть її шерсть, скільки б разів на день ви не купали тварину, є розповсюджувачем інфекції і не є гігієнічною. На лапах, у роті, на носі живуть безліч всіляких мікробів!

Ви можете подумати, що в клітці тварина точно не буде нести небезпеку. Але, на жаль, навіть собачка в клітці є носієм заражень. А татуювання — це в чистому вигляді відкрита рана! Для неї небезпечні будь-які подразники.

Друга причина — це непередбачуваність у поведінці тварин. Хто знає, що у низ на розумі?.. З Вами Ваш вихованець може бути спокійною і милою твариною. Але хто знає, як він буде реагувати на оточуючих? Тим більше в тату салонах можуть бути різні люди, різної поведінки і звичок. Тварина може злякатися незнайомого голосу або запаху, жестів.. До речі, в тату-салонах клієнти можуть і кричати. Неможливо вгадати, що стане подразником для тварини і спровокує її на недоречну поведінку.

І третя причина — це елементарно правила етикету і поведінки в суспільстві. Не варто нехтувати комфортом інших відвідувачів, їх здоров’ям, піддаючи і їх до інфекційних заражень. Може у когось алергія на Вашу тварину!

Напевно, єдиний можливий варіант наявності тварин в салоні — це завести рибок. Їх присутність навряд чи буде помітною, а сам акваріум з ними буде тільки заспокоювати відвідувачів. Правда і тут є нюанс — для його підтримки також будуть потрібні певні сили і час. Адже він також повинен бути завжди чистим!

До речі, деякі велелюбні власники домашніх тварин, як раз таки і набивають татуювання із зображенням їхніх улюбленців.