Значення татуювання жук скарабей

татуювання жук скарабей
Татуювання для багатьох людей просто прикраса на шкірі. Однак, набагато більше тих, хто вважає, що будь-який малюнок на тілі повинен обов’язково нести особливий символізм. Тому багато хто воліє вибирати зображення з цікавим і навіть сакральним значенням. Наприклад, таким є значення татуювання жук скарабей.

Єгипетська культура привертає увагу і інтерес людей по всьому світу, адже вона древня унікальна і загадкова. Так, вона не обійшла стороною і тату-культуру. Єгипетські символи дуже популярні в татуюваннях. Один з них — жук скарабей, має дуже цікавий символізм.

Значення татуювання жук скарабей пішло з давньої єгипетської міфології, в якій йому відведено особливе, навіть сакральне місце. Відомо, що скарабей – жук, що мешкає в Пісках. У Стародавньому Єгипті його вважали священним. Жучок котить перед собою кулю, при чому строго від сходу на захід. Люди, уражені його наполегливістю та цілеспрямованістю, стали асоціювати його рух з рухом сонця по небу, а також — з циклічністю життя людини, і переродженням в загробному царстві. Вони настільки шанували цю істоту, що бога, Який створив світ і людину — Хепрі іноді зображували з головою скарабея. Прикраси у вигляді жука скарабея і натільні малюнки з ним, у Стародавньому Єгипті могли носити тільки високопоставлені люди: жерці і правителі, він був символом вищої влади. Люди вірили, що скарабей буде їх захищати в цьому житті, і допоможе відродитися в новому.

Жук скарабей також є прообразом весни, відродження, мудрості і знань. Такий натільний малюнок допоможе отримувати успіх в будь-яких нових починаннях. А його старанність уособлює цілеспрямованість людини в досягненні своїх цілей. Людина, яка вибере таку ідею для майбутнього татуювання, буде прагнути завжди до чогось більшого і нового, і малюнок на шкірі буде йому в цьому допомагати.

На сьогоднішній день, достаток тату стилів і технік настільки великий, що здавалося б, зі звичайним жуком можна зробити дуже красиві і оригінальні тату-композиції, які підкреслять його настільки серйозний і давній символізм. Привертає увагу цікаве забарвлення крилець у цього жучка-насичений зелений, що переливається. Частіше саме в кольорі і зображують скарабея в татуюваннях, адже так він максимально пізнаваний. А над ним малюють кулю. Однак і в чорно-білому варіанті, при якісному виконанні і хорошому ескізі, цей образ дуже пізнаваний.