Жуки татуювання, комахи – значення татуювань.

Жуки татуювання, комахи - значення татуювань.Символіка татуювань з комахами відрізняється потаємним і навіть сакральним характером. Такі тату уособлюють зв’язок з потойбічними, міфологічними світами і можуть стати причиною виникнення абсолютно суперечливих почуттів. Подібний знак віщує швидкі зміни і захищає від недобрих поглядів і негативних подій. Значення татуювань з комахами може бути нейтральним або доброзичливим, а може і нести руйнування. Все залежить, перш за все, від позиції носія зображення.

Одним з найдавніших і популярних символів є зображення жука-скарабея. Цей символ виник в Стародавньому Єгипті і практично в незмінному вигляді зберіг своє первісне значення. Здавна скарабей вважався символом сили сонця, відродження, безсмертя, воскресіння, прагнення до вищої мети і досягнення її. Ці значення тату пов’язані з особливостями поведінки скарабея. Стародавніх єгиптян вражала наполегливість, з якою цей жук скачував з гною кульки, що багаторазово перевищують його власні розміри, і котив їх до місця кладки яєць. Крім того, форма кулі вважалася ідеальною і зв’язувалася з сонцем. Таким чином, штовхаючий свою кульку скарабей символізував шлях, щодня пройдений сонцем.

Що стосується тату із зображеннями інших комах, то нешкідливі для людини комахи, як правило, зв’язуються з добрими силами і мають позитивне або нейтральне значення. До таких комах відносяться, наприклад, метелик (символізує безтурботність, а також тлінність сущого), бджола (працьовитість, товариськість, мудрість), мураха (працьовитість, далекоглядність, впорядкованість). А ось павуки, богомоли, Скорпіони вважаються істотами демонічними, їх значення в багатьох культурах негативне або амбівалентне.