Значення тату знак зодіаку діва


Як стверджують фахівці, своїм походженням все сучасне мистецтво татуювання зобов’язане полінезійській культурі. Стародавні полінезійські племена поклонялися дуже великій кількості богів. Одним з них був бог Тики. Його вважали захисником людей від усього злого і поганого. Саме в його честь і вирішили назвати натільні малюнки, мистецтво полінезійські татуювання. Згідно з їх уявленнями, саме він і навчив людей, показав можливість і красу цього мистецтва, як прикраси на людському тілі.

На сьогоднішній день татуювання стало популярним практично в кожній культурі, в кожному куточку сучасного світу. Звичайно, причини такого бажання зробити собі малюнок на тілі у кожного народу і людини можуть бути різними і навіть абсолютно відрізнятися від інших причин інших людей. І тим не менше з кожним роком все більше і більше людей, які мають хоча б одне татуювання. Особливо це спостерігається в останні кілька років. Також існує думка, що людина, зробивши собі хоча б одне навіть маленьке тату, обов’язково захоче собі ще. У народі таке явище назвали “синьою хворобою”.

Для одних це спосіб самовираження, свого внутрішнього світу і поглядів на світ. Для інших — виклик суспільству, протест встановленим правилам і нормам. Треті роблять на своєму тілі татуювання виключно з естетичних міркувань. Є також і ті, які намагаються внести дуже глибокий і дуже значущий особисто для них сенс. При чому часто, крім них самих і може найближчих людей, ніхто про справжнє значення такого натільного малюнка і не здогадується.

До таких символічним татуювань відносяться якраз і знаки зодіаку. Для кожної людини він може символізувати щось своє. Отже, обговоримо ж історію такого астрологічного знака як Діва.

Якщо подивитися на сузір’я Діва на небі, то не завжди можна побачити в ньому хоч щось схоже на дівчину. Але, мабуть, астрологам видніше!) Адже вони просто настійно стверджують, що це сузір’я уособлює прекрасну дівчину, та ще й в її руках знаходяться гілки колоса.

Ще з давніх часів прийнято вважати, що жінка завжди в пошані. Адже це і мати, і берегиня вогнища, яка дає життя. Звичайно ж, говорячи про гороскопи, не складно вгадати, що свій початок всі міфи і легенди про це беруть з Давньої Греції. Так, як свідчать давньогрецькі перекази, в ті часи образ діви асоціювався з богинею Деметрою, яка була богинею родючості. Саме тому і сьогодні знак Діви не рідко зображують з колоссям в руках. Це служить образом багатого врожаю та інших дарів землі.

У сучасному світі збереглося значення зодіакального знака Діви. Наприклад, вважається, що цей знак наділений високою моральністю, цнотливістю, чистотою і почуттям обов’язку. Тому такими якостями часто і бувають наділені люди, народжені під цим сузір’ям. Їм притаманні практичність, розум, деяка педантичність, працьовитість і активність.

Саме такі риси в характері і повинне відображати татуювання на тілі свого носія. Ніжність і гармонія повинна поєднуватися з жорсткістю і чіткістю.

Для такого знака відмінно підійде стиль тату мінімалізм. Адже він ідеально відобразить лаконічність, естетику і практичність діви. До речі, також дуже зручно те, що такий стиль має на увазі в собі невеликі розміри малюнка. Тому зобразити його можна буде на будь-якому місці на тілі.

Техніка татуювання лайнворк також може передати характер цього знака. Особливістю стилю є те, що малюнки зображуються за допомогою ліній. Не дивлячись на простоту, з такою технікою можна створити просто шедевр тату-мистецтва! Всілякі візерунки, мережива в чорному кольорі прикрасять будь-яке тіло.

Звичайно ж, татуювання в стилі реалізм завжди буде дивувати своєю технікою. Але варто відзначити, що далеко не кожен майстер зможе працювати в цьому стилі! Важливо знайти того, хто вже не раз з ним стикався, працював в цьому стилі, при чому успішно. У реалізмі можна зобразити справжню прекрасну Діву, дуже красиві виходять татуювання у вигляді реалістичних портретів. Звичайно ж, робота в такому стилі буде дорожче, ніж в інших стилях. Але і результат Вас здивує!