ТАТУ ЗІ ЗНАКОМ ЗОДІАКУ ЛЕВ

ТАТУ ЗІ ЗНАКОМ ЗОДІАКУ ЛЕВ

Фахівці стверджують, що їхні клієнти вірять не тільки в особливе значення і сенс, які несуть натільні малюнки, а й в особливу енергетику татуювання. Люди вважають, що такий малюнок на шкірі здатний не лише вплинути на життя і долю людини, але і навіть змінити його хід. Трапляється, навіть спеціально підбирають місце для тату по фен шую. Головним у цьому питанні, звичайно ж, є вибір того малюнка і ескізу, який буде Вас прикрашати і навіть може стати Вашим особистим талісманом, який завжди під рукою. Не менш важливими є і розмір, місце і стиль тату. І, природно, без віри в силу натільного малюнка нічого не вийде.)

Про все це люди замислювалися ще з найдавніших часів. Колись дуже давно, набивали на тіло всілякі візерунки, зображення тварин і рослин, символи, з надією, що це зможе уберегти їх від усього злого, від злих духів і негараздів.

Як не дивно, але такі уявлення актуальні і по сьогоднішній день. Можливо, сучасна людина більше уваги приділяє естетичності й красі малюнка, але разом з тим і надає важливе для себе значення татуюванню. Люди досі вірять в магію натільного малюнка. З цієї ж причини логічно, що одними з найбільш затребуваних і популярних тем для татуювання є для людини знаки зодіаку. Адже тут красивий малюнок поєднаний з глибоким і індивідуальним сенсом для майбутнього свого володаря. Одним з найцікавіших знаків зодіаку, в плані кількості можливих цікавих ідей для татуювання, можна по праву вважати знак зодіаку Лев.

Як відомо, така тварина як лев має репутацію і прізвисько не простого тварини, а царя всіх звірів. Так само і люди, яким пощастило народитися під цією зіркою, виділяються часто своєю неймовірною амбітністю, силою волі, сміливістю характеру, впевненістю в собі, енергією і лідерськими якостями. Все як і належить царям!) Леви обожнюють просто знаходиться в центрі уваги, виділяються своєю емоційністю, пристрасністю, харизматичністю, дуже сильною енергетикою.

Зустріти цю тварину можна в багатьох культурах. Наприклад, в індуїзмі він існував в образі бога Вішни, який проповідував силу людської свідомості. Це був такий собі людинолев, який описувався як безстрашна істота, яку легко можна розгнівати, але при цьому він був найзапеклішим захисником людини і всієї планети в цілому. Також відомі історії, про лева, який, пізнавши глибокий зміст Дхарми, став одним з Будд мудрості. В японській культурі це є знаком удачі, везіння, добра. І, звичайно ж, мабуть всім відомо ставлення єгиптян до лева. Вважалося, що леви спостерігають за життям Сонця, контролюють його. Часто їх статуї розміщували біля входу в будинки, приміщення, піраміди. Вони вірили, що від них може залежати все майбутнє людини. Також можна згадати і багато-багато інших міфів та історій про цього прекрасного звіра. Давайте ж тепер більш детально розберемося про сучасне сприйняття лева, і зокрема про варіанти його зображення в татуюванні.

Раніше говорилося, що лев є втіленням такої стихії як сонце, вогонь. Згідно з характеристиками цієї тварини, такий малюнок найчастіше і вибирають ті, кому притаманні такі ж риси характеру, принципи. Або ж навпаки, якщо людина хоче мати подібні риси, удосконалити себе таким чином. Найвідомішими носіями прекрасного татуювання з левом є Роббі Вільямс, Род Стюарт, Крістіна Річчі.

Розглянемо ж стилі тату, де такий малюнок буде виглядати найкраще, найбільш вигідно на тілі підкреслювати потрібний характер і енергетику.

Першим таким стилем є стиль орнамент. Тут найчастіше використовується малюнок у вигляді зодіакального символа Лева. Звичайно ж, такий варіант буде підходящим і для чоловіків, і для жінок. Найчастіше це невелике татуювання, в чорно-білих фарбах. Це свого роду постійний талісман, який людина завжди має при собі, набивши тату на тілі. Якщо ж Ви хочете тату великого розміру в цьому стилі, можна використовувати полінезійські та етнічні стилі в ескізі. Це також буде служити якимось обрегом. Якщо в це вірити, звичайно ж.

Дуже красивими, безумовно, є татуювання в стилі реалізм і акварель. Більшість бажаючих зробити татуювання приваблює в цих стилях яскравість, барвистість, з такою тату ви завжди будете в центрі уваги. Як і хотілося б того Левам. Стиль реалізм передбачає, що малюнок на тілі буде виглядати, як ніби він живий. Погодьтеся, такий варіант завжди буде виглядати ефектно! Але дуже важливо потрапити в руки до хорошого майстра. Адже такий стиль вважається одним з найскладніших і не всім тату майстрам він під силу.

Якщо ж говорити про стиль акварель, то в більшості випадків такий варіант вибирають прекрасні дами. Адже таке татуювання якнайкраще підкреслить вашу силу характеру, і в той же час покаже чуттєвість і жіночність душі.