ТАТУ ЗІ ЗНАКОМ ЗОДІАКУ РАК

ТАТУ ЗІ ЗНАКОМ ЗОДІАКУ РАКДосвідчені тату майстри студії в Києві поділилися спостереженням, що точно так само, як і сотні років тому, сучасна людина вірить в силу натільного малюнка. Хоча звичайно ж, в стародавні часи натільні малюнки швидше віддавали данину поваги, поклоніння богам. Це було своєрідною жертвою, ритуалом для задобрення богів, з метою привернути до себе щастя, достаток, удачу і багато іншого, що їм було необхідно.

На сьогоднішній день, ставлення до татуювань стало набагато простіше. Дуже часто їх набивають просто, щоб прикрасити своє тіло, для естетичного задоволення. Але в той же час, на ряду з оригінальною прикрасою, тату також служать для багатьох і особистим оберегом, талісманом, знаком. Так, з цієї причини дуже і дуже багато людей вирішують набити на тілі незмивний оберіг у вигляді малюнка. Найчастіше такими варіантами стають астрологічні або релігійні тату символи, знаки, які можуть бути унікальними для людини і мати велике значення саме для неї. Наприклад, знак зодіаку. Давайте більш детально розглянемо один з них і розберемося в його значенні — знак зодіаку Рак.

На сьогоднішній день, можна зустріти кілька варіантів походження зодіакального знака Рак. Звичайно ж, найпоширенішим є міфологічна версія. Але також існують і наукові гіпотези. Отже, за твердженнями астрологів, сузір’я Рак було помічено ще близько 500 років до нашої ери. Коли був період абсолютної рівноваги сонячних циклів, стародавні люди стали помічати, що небесне світило веде себе не так, як зазвичай. Його рух нагадував руху раку — відразу після настання рівнодення, сонце починає йти назад, так само як і рак задкує назад. Мабуть, саме тому і з’явилося таке сузір’я, іменоване Рак.

Цікавим фактом є те, що це ж сузір’я Раку було відомо і древнім римлянам. Але у них його асоціювали не з раком, а з черепахами. І навіть зображували його у вигляді двох черепашок. Це можна пояснити тим, що найбільш видним сузір’я стає вже майже під ранок. Саме водночас і на береги Нілу викидало дуже багато черепах через відступ вод.

Але все-таки найпопулярнішим міфом про походження знака Зодіаку Рак можна вважати історію з Давньої Греції. Йдеться про Геракла і його подвиги. Другий подвиг, котрий він повинен був зробити-це вбити Змієподібне Чудовисько Лернейську гідру. Гідра була підопічною Гери, яка всім серцем ненавиділа Геракла. І ось, під час битви з чудовиськом, Гера зрозуміла, що шанси перемогти героя дуже малі. На допомогу своїй підопічній вона закликала величезного рака, який схопивши Геракла за ногу, мало не потягнув у підземне царство. Але відважний герой зумів перемогти і рака, і гідру. Гера ж була настільки засмучена поразкою і тим, що не змогла вбити Геракла, ще й втратила своїх улюблених підопічних. Єдине, як вона змогла відплатити за відданість раку-це помістити на небі сузір’я на його честь.

Але не варто сприймати цю історію, як головну характеристику цього знака. Адже тільки в Стародавній Греції рак був більш негативним персонажем. Інші ж культури оповідають зовсім про інше. Наприклад, в Камбоджі раків вважають мудрою твариною. Люди вірять, що їм відома таємниця перетворення життєвої енергії і сили, Всесвіту. Часто можна було зустріти і прикмети з раками, які допомагали людям. Наприклад, закликати дощі в посуху, урожай і родючість.